زندانبان زن بریتانیایی کیست رسوایی در زندان بریتانیا

زندانبان زن بریتانیایی کیست رسوایی در زندان بریتانیا

زندانبان زن بریتانیایی کیست

دی سوزا آبرئو زندانبان زن بریتانیایی بوده که با یک مرد زندانی رابطه عاشقانه داشته و با هم رابطه جنسی برقرار کرده اند و یکی از زندانبان ها از کار انها فیلمبرداری کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است حالا این ویدیو باعث رسوایی افسران پلیس بریتانیا شده است.

گفته میشود این زن افسر بریتانیا از کار اخراج شده است.

زندانبان زن بریتانیایی کیست رسوایی در زندان بریتانیا

جزئیات رسوایی در زندان بریتانیا

مجله شبونه زندانبان زن بریتانیایی با یکی از مردان زندانی که به جرم فروش مواد مخدر به زندان افتاد رابطه جنسی برقرار کرده و دیگر زندانی از آنها به صورت مخفیانه فیلم گرفته است این زندانی از زندانبان خواسته که اگر میخواهد ویدیو را منتشر نکند باید مقدمه فرار او از زندان را فراهم کند اما افسر زندانبان به این خواسته تن نداده و در نهایت ویدیو در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

نکته قابل توجه دیگر، پیشینه جنجالی خانم دی سوزا آبرئو است. او و همسرش پیش‌تر در یک برنامه تلویزیونی به نام «خانه باز: آزمایش بزرگ» شرکت کرده بودند که در آن زوج‌ها مرزهای روابط خود را می‌آزمودند. این زوج همچنین در پلتفرم OnlyFans حساب کاربری داشته و محتوای جنسی منتشر می‌کردند.

سخنگوی سازمان زندان‌ها اعلام کرده که فساد کارکنان به هیچ وجه قابل تحمل نیست و این مأمور سابق به پلیس معرفی شده است. پلیس متروپولیتن نیز تأیید کرده که تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *