دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ اکبر بابامرادی

دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ اکبر بابامرادی

فیلم کامل برنامه زندگی پس از زندگی تجربه گر اکبر بابامرادی جمعه 25 فروردین 1402 پخش شد و درباره تجربه مرگ خود صحبت کرد! توضیحات و روایت عجیب اکبر بابامردای درباره جدا شدن روح از بدنش و دیدن عالم برزخ میتواند برای مردم جالب باشد.

دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ اکبر بابامرادی

زندگی بعد از مرگ و دین عالم برزخ در دوران کما بودن را همه کارشناسان دینی و مذهبی تایید کرده اند و گفته اکبر بابامرادی برای مردم بسیار جالب خواهد بود.

برنامه زندگی پس از زندگی تجربه گر اکبر بابامرادی

برنامۀ «زندگی پس از زندگی» کوچکترین قدمی در جهت پیشبرد این بحث نتوانسته است بردارد. این برنامه همانطور که نامش از کتاب مودی گرفته شده، تمام روح و ماهیتش هم در همان دیدگاه خلاصه شده و هیچ روشنگری تازه، استدلال تازه یا رویکرد تازه‌ای نسبت به موضوع ارائه نداده است. این برنامه بر خلاف این ادعا که می‌گوید «صرفا یک گفتگوی تلویزیونی نیست»، دقیقا فقط و فقط یک «شوی تلویزیونی» است که برای خیلی از مخاطبان جذاب است و حتی ممکن است تاثیرگذار هم باشد، اما هیچ رنگی از پژوهش و آگاهی‌بخشی واقعی در آن نیست.

در روایات ما بیان شده است که اولین چیزهایی که خلق شده اند، روح  بود است  که اولین روح، نیز روح پیامبر اکرم(ص)بود. وقتی این روح از این عالم خارج می شود، به هیچ وجه به زندگی باز نمی گردد. در خواب و مرگ، دریافت کامل روح صورت می گیرد. در مرگی که انتقال قطعی روح صورت گیرد، انسان هیچ اختیاری ندارد و انسان هیچ اراده ای برای بازگشت ندارد. تجربه های قبل از مرگ نیز نه خواب است و نه انتقال عالم به عالم است. خداوند متعال روح را از این بدن می گیرد و چنانچه عرض شد، صحنه هایی را از عالم غیب یا برزخ به این شخص نشان داده می شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *