فیلم کامل زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 فروردین 1402 حسن حکیمیان

فیلم کامل زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 فروردین 1402 حسن حکیمیان

حسن حکیمیان تجربه گر مرگ برنامه زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 فروردین 1402 بوده که درباره اتفاقات تجربه مرگ بعد از مرگ صحبت میکند او روح از بدنش جدا شده و عالم برزخ را دیده است.

فیلم کامل زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 فروردین 1402 حسن حکیمیان

حسن حکیمیان درباره نحوه اتفاقاتی که برایش رخ داده که باعث شده مرگ را تجربه کند در این برنامه صحبت کرد و گفت که بعد  از مرگ چه تجاربی داشته است که بدن شک شنیدن آن خالی از لطف نیست.

فیلم کامل زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 فروردین

دانلود این فیلم

«زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء، روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. در این برنامه با سفر به نقاط مختلف ایران و جهان، مخاطبان برنامه، مهمان روایت‌های شگفت‌انگیز تجربه گران مرگ تقریبی از عالم غیب می‌شوند.

درباره برنامه زندگی پس از زندگی

«زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای ترکیبی از شبکه چهار سیماست که روایت‌گر بیان تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته‌اند. در این برنامه با تجربه‌گران مرگ موقت از نقاط مختلف کشور طی چند سال پژوهش، گفت‌وگو و مصاحبه حضوری انجام شده است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی

فیلم کامل خودسوزی راحله خمسه در برنامه زندگی پس از زندگی

هر فصل از این برنامه در ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است. تاکنون سه فصل از «زندگی پس از زندگی» در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ در ایام ماه مبارک پیش از افطار پخش شده است.

این فضا در سال‌های اخیر نتوانست خود را به روز کند و ادامه یابد و سریالی مثل «احضار» در رمضان سال گذشته به یک ناکامی تبدیل شد اما به موازات همین سریال، برنامه‌ای برای دومین فصل پخش شد که توانست این عطش و کنجکاوی برای دیدن و شنیدن داستان‌هایی که این بار واقعی بودند و آدم‌هایشان تا دم مرگ رفته و برگشته بودند را سیراب کند؛ «زندگی پس از زندگی» با روایت‌هایی از زندگی کسانی که تجربه‌هایی نزدیک به مرگ داشتند و هر یک برای لحظه‌ای، ساعات یا روزهایی از این دنیا فراتر رفته‌اند، توانست این فضا را به شکلی عینی و ملموس برای مخاطب به تصویر بکشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *