زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو 405 شهرقدس (فیلم کامل)

زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو 405 شهرقدس (فیلم کامل) را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شب گذشته در تاسوعای حسینی یک دستگاه پژو 45 اقدام به زیر کردن یک دسته عزاداری در تهران میکند که تعداد زیادی از این افراد جان خود را از دست میدهند.

گفته میشود که سرنشین این خودرو حالت طبیعی نداشته و مست بوده اند که به صورت وحشتناک عزادارن حسینی را زیر میگیرند.

زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو 405 شهرقدس (فیلم کامل)

هنوز از تلفات این حادثه خبر دقیقی منتشر نشده است ولی با توجه به تصاویری که در کلیپ دیده میشود این خودرو با سرعت بالایی با عزاداران برخورد میکند که بدون شک تلفات زیادی را بر جای گذاشته است.

هنوز آمار رسمی از آسیب دیدگان این حادثه منتشر نشده است اما به گفته شاهدان آسیب دیدگان حدود ۶ نفر میباشند که به بیمارستان های ۱۲ بهمن شهرقدس و شهید فیاض بخش منتقل شده‌اند

زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو 405 (فیلم کامل)

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران بیان کرد: سایر افراد حاضر در خودرو متواری شدند و پس از تعقیب و گریز راننده مست در بلوار امام حسین(ع) شهرقدس توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ سرپناه گفت: این حادثه در دست بررسی قرار دارد و آمار دقیقی از تعداد مصدومان در دست نیست اما طبق بررسی‌های اولیه تعداد مصدومان ۶ نفر بود که به طبع افزایش خواهد داشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *