بازیگر نقش سارا در سریال های روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگراف

بازیگر نقش سارا در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگرافی

سارا در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست

فریبا طالبی بازیگر نقش سارا در سریال روزهای بهتر بیم و امید متولد 4 اردیبهشت سال 1364 در شهر مشهد است. او لیسانس سینما و گرایش بازیگری از دانشگاه هنر دارد. از مهم‌ترین آثار فریبا طالبی می‌توان به بازیگری در سریال پادری، سریال راستش را بگو و سریال کیمیا اشاره کرد.

بازیگر نقش سارا در سریال های روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگراف

بیوگرافی

مجله شبونه – فریبا طالبی متولد چهارم اردیبهشت ۱۳۶۴ و فارغ التحصیل دانشگاه هنر و گرایش بازیگری می باشد. وی علاوه بر کار بازیگری مدتی مجری گری برنامه‌ های کودک را بر عهده داشته است. فیلم سینمایی “رفت” به کارگردانی مهدی اسماعیلی جایزه بهترین بازیگر زن شانزدهمین جشنواره سالنتو در ایتالیا را دریافت کرد.

سوابق سارا در سریال های روزهای بهتر

فریبا طالبی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1391 در 27 سالگی در سریال راستش را بگو به کارگردانی محمدرضا آهنج بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پادری، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای فریبا طالبی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون دانیال عبادی، حسن پورشیرازی، مهدی سلوکی و امیرحسین مدرس را تجربه کرد.

بازیگر نقش سارا در سریال های روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگراف

ازدواج و خانواده

خانم طالبی متاهل است و همسرش امیر صد هزاری نام دارد. جالب است بدانید که آقای صدهزاری نیز از همکاران مزون ایشان هسستند و طراح لباس هستند. فریبا طالبی با انتشار عکس‌هایی از مراسم عروسی خود در شهریور ۱۳۹۶ توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و با انتشار عکس زیر نوشت: امیر عزیزم همسر مهربانم خوشحالم از کنار تو بودن و کنار تو ماندن عاشقانه‌تر از همیشه کنار تو خواهم ماند تا آخرین لحظه لحظه از نفسهایم ممنونم.

بازیگر نقش امین در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگرافی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *