زمان پخش سریال پایتخت ۶ قسمت چهارم ۴ امشب ۲۴ اسفند ۹۹

ساعت و زمان پخش سریال پایتخت ۶ قسمت چهارم ۴ امشب ۲۴ اسفند ۹۹ را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زمان پخش سریال پایتخت ۶ قسمت چهارم

سریال پایتخت یکی از سریالهای جذاب و کمدی که در سالهای اخیر توانسته به بهترین و محبوب ترین سریالهای صدا و سیما تبدیل شود این روزها به مناسب عید مبعث مجددا بر روی انتن شبکه اول رفته است و هر شب ساعت ۱۹:۳۰ پخش میشود و تکرار آن ساعت 1:20 دقیقه بامداد و 8:20 دقیقه صبح بر روی انتن میرود.

زمان پخش سریال پایتخت ۶ قسمت چهارم ۴ امشب ۲۴ اسفند ۹۹

این سریال توسط آقای سیروس مقدم کارگردانی شده است و به عنوان پربیننده ترین و محبوب ترین سریال تلویزیونی ایران محسوب میشود که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است.

این سریال در 6 سری تا به حال ساخته شده است که هر کدام از آنها در شبکه های مختلف تلویزیونی و حتی ماهواره ای بازپخش شده است.

لامز به ذکر سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا دو قسمت پایان این سریال ساخته نشد و آقای تنابنده اعلام کرد که برای نوروز 1400 دو قسمت پایانی این سریال ساخته خواهد شد و برای نوروز 1400 پخش میشود این در حالی بود که تنابنده اعلام کرده بود به دلیل کمبود بودجه نمیتواند فصل هفتم این سریال محبوب را بسازد

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *