سام اصغری: بریتنی اسپیرز من را گاز گرفته است +عکس جای دندان

سام اصغری: بریتنی اسپیرز من را گاز گرفته است +عکس جای دندان

بعد از اینکه کاربران شبکه‌های اجتماعی سام اصغری را به اخاذی متهم کردند در نهایت این چهره در دادگاه اعلام کرد که بریتنی او را مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌دهد و بارها بدن سام اصغری را با دندان گاز گرفته است.

سام اصغری: بریتنی اسپیرز من را گاز گرفته است +عکس جای دندان

ماجرای گاز گرفتن سام اصغری توسط بریتنی اسپیرز

او می‌گوید زمانی که در خواب بوده بارها بریتنی اسپیرز او را مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده است و  که با میانجی‌گری بادیگاردها دست از سر سام برداشته است این پسر جوان می‌گوید که بریتنی مشکل روحی روانی پیدا کرده و بسیاری از کارهایش غیر عادی و حتی غیر انسانی است.

جدایی سام اصغری و بریتنی این روزها همچنان سوژه رسانه‌های دنیا قرار گرفته است و کاربران شبکه‌های اجتماعی سام اصغری را متهم به اخاذی از بریتنی می‌کنند که بعد از ازدواج تصمیم گرفته اموال این خواننده ثروتمند آمریکایی را تصاحب کند

سام اصغری: بریتنی اسپیرز من را گاز گرفته است +عکس جای دندان
جای رد دندان های بریتنی اسپیرز روی دست سام اصغری که او را گاز گرفته است

بریتنی و سام اصغری که سال‌های زیادی است با یکدیگر زندگی می‌کنند در نهایت تصمیم گرفتند که ازدواج کنند هرچند که بریتنی سال‌ها قبل حاضر به ازدواج نبود اما کم کم عاشق سام شد در نهایت تصمیم گرفت با سام اصغری ازدواج کند.

هنوز یک سال از ازدواج رسمی این دو چهره سرشناس نگذشته که خبر درخواست طلاق سام اصغری از تنی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و در نهایت در رسانه‌های رسمی تایید گردید.

همچنین ببینید

علت طلاق و جدایی بریتنی اسپیرز و سام اصغری مشخص شد +عکس

گفتنیست بریتنی اسپیرز خواننده مشهور هالیوودی که در رابطه با سام اصغری مدل ایرانی ساکن خارج است، دارای دو فرزند می‌باشد و معشوقه جدیدش را بسیار دوست می دارد. بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی که چند وقتی می‌شود با سام اصغری مدل ایرانی در رابطه است، بسیار با او صمیمی شده و از ته قلب دوستش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *