سردار غلامرضا جلالی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

سردار غلامرضا جلالی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

سردار غلامرضا جلالی الان کجاست؟ + بیوگرافی

سردار غلامرضا جلالی متولد ۱۳۳۷ بوده و رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور  میباشد او از سال ۱۳۸۴ تاکنوناین سمت را بر عهده دارد. ایشان فوق لیسانس مهندسی معماری و فوق لیسانس علوم دفاعی دارد.

او در کارنامه خود ریاست اداره مهندسی ستاد مشترک سپاه پاسداران برعهده داشت.

سردار غلامرضا جلالی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

 سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در مراسمی که با حضور حجت‌الاسلام «عبدالعلی گواهی» رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح و شخصیت‌های کشوری، لشکری و خانواده کارکنان سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد با ادای احترام به روح ملکوتی امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا، انقلابی مردمی و مردم‌محور بود که اساس قدرتش متکی به مردم بود.

وی ادامه داد: اعتمادی که مردم به امام (ره) و ایشان به مردم داشتند در پیروزی انقلاب نقشی اساسی ایفا کرد و حاصل آن یک پیروزی کامل و جامع بریک حکومت دیکتاتوری وابسته به استکبار جهانی بود. این نگاه نشان می‌داد که امام (ره) از ابتدا به قدرت نرم و قدرت مردم آگاه بود.

 سردار غلامرضا جلالی میگیود ما با فناوری‌های نو و جدید در دنیا و کشور مواجه هستیم که اثرات اساسی بر نظام حکمرانی می‌گذارد. این فناوری‌ها تحت عنوان فضای مجازی یا سایبری در سطوح راهبردی بر منافع ملی، استقلال سیاسی، استقلال نظامی، نحوه اداره کشور، ارتباطات و نحوه اداره مردم اثرات جدی می‌گذارند و در حوزه‌های عملیاتی در بخش مربوط به تأمین نیازمندی‌های مردم و خدماتی که به مردم داده می‌شود، مانند خدمات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تأثیر بسیار زیادی دارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *