سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای

بازیگران اصلی سریال مرد نقره را سعید نیک‌پور ، نیما شاهرخ‌ شاهی ، بهاره افشاری، سارا صوفیانی
پوریا پورسرخ و محمدرضا ترابی تشکیل میدهند  سریال مرد نقره‌ای تولید ۱۳۹۱ می باشد این سریال که بعد از ۱۳ سال مجدد روی آنتن تلویزیون رفjه است از شبکه آی فیلم در حال پخش می باشد .

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

سعید نیک‌پور در نقش هادی رادمنش

سعید نیک‌پور همچنان در عرصه بازیگری فعالیت دارد او کارگردان پر سابقه کشورمان نیز میباشد و فیلم ها و سریالهای زیادی را کارگردانی کرده است مهمترین تجربه بازیگری او بازی در نقش امیرکبیر میباشد.

سعید نیک‌پور میگوید من سال ۶۳ سریال «امیرکبیر» را کار کردم و البته پیش از آن فعالیتم را از سال ۴۵ با تلویزیون آغاز کرده بودم. آن زمان تلویزیون تنها یک شبکه داشت و، چون تازه به ایران آمده بود جذابیت فراوانی بین مردم داشت. تلویزیون در آن روزگار کار فرهنگی انجام می‌داد و هیچ ربطی به سینما نداشت. قبل از «امیرکبیر» بیشتر از ۳۰ کار تلویزیونی و تله‌تئاتر و البته دو کار معروف سینمایی به نام «سوته‌دلان» به کارگردانی مرحوم علی حاتمی و «سایه‌های بلندباد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا و نویسندگی هوشنگ گلشیری، انجام داده بودم و در واقع پیش از انقلاب وارد بدنه سینما نشدم.

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

چه خبر از بهاره افشاری

بهاره افشاری این روزها علاوه بر بازیگری در زمینه فیلمسازی نیز فعالیت میکند فیلم مستند سریک درباره اسب های ایرانی را ساخته است.

بهاره افشاری بازیگر و کارگردان سینما در 14 تیر سال 1363 در شاهرود سمنان به دنیا آمده است. او در یک خانواده به شدت مذهبی شاهرودی بزرگ شده و به گفته خودش بیشترین خاطرات دوران کودکیش را از محرم ها و تکیه‌ها دارد. بهاره افشاری می‌گوید که من به عنوان یک انسان معتقد بزرگ شدم نه مذهبی و به اسلام واقعی اعتقاد دارم.

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

سرنوشت سارا صوفیانی بازیگران سریال مرد نقره ای

سارا صوفیانی مدتیست از عرصه بازیگری فاصله گرفت و خیر کم کار شده است.

سارا صوفیانی بازیگر زن متولد 26 فروردین سال 1364 ر شهر مشهد است. او دکترای تاریخ اسلام دارد و فارغ التحصیل این رشته است. او تنها دختر خانواده است و سه برادر دارد و خودش در اصل ته تغاری خانواده است. پدرش دبیر ریاضی و مادرش خانه دار است.

سرنوشت بازیگران سریال مرد نقره ای +عکس های جدید

سرنوشت نیما شاهرخ‌ شاهی

نیما شاهرخ‌ شاهی از بازیگران فعال سینما و تلویزیون است و چندی پیش در سریال چرخ گردو نبازی کرده بود.

نیما شاهرخ شاهی بازیگر خوش‌چهره ایرانی متولد سال 1360 است. او اولین بازی سینمایی خود را در فیلم مکس اثر سامان مقدم در سال 1382 انجام داده است. او همچنین با ایفای نقش در سریال شمس‌العماره محصول سال 1388 بازی در مجموعه‌های تلویزیونی را آغاز کرد. نیما شاهرخ شاهی بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلم پارک وی اثر فریدون جیرانی در سال 1385 شناخته شد و با بازی در سریال فاصله‌ها محصول سال 1389 به شهرت دست یافت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *