زمان پخش سریال بچه مهندس 4 (فصل چهارم بچه مهندس)

زمان پخش سریال بچه مهندس 4 (فصل چهارم بچه مهندس) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زمان پخش سریال بچه مهندس 4

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری موفق شده که علاقه مندان زیادی را به دست آورد این سریال که در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۷ بر روی آنتن رفت  فصل سوم آن در رمضان ۹۹ پخش شد و به اوج جذابیت خود دست یافت

زمان پخش سریال بچه مهندس 4 (فصل چهارم بچه مهندس)

داستان زندگی جواد جوادی که از دوران تولد تا بزرگسالی دانشجویی روایت می‌شود و زندگی پر فراز و نشیبی را تجربه می‌کند

پخش فصل سوم این سریال بسیاری از مخاطبان تلویزیونی می خواهند بدانند آیا فصل چهارم آن پخش خواهد شد یا خیر .

عوامل دست‌اندرکاران سریال بچه مهندس درباره فصل جدید این مجموعه خبری را منتشر نکرده‌اند اما به احتمال زیاد فصل چهارم نیز در رمضان ۱۴۰۰ پخش خواهد شد.

جواد جوادی که در دانشگاه به دنبال پایان نامه خود می باشد تا بتواند فارغ التحصیل شده و راهی اروپا شود و در آنجا معشوقه خود را ببینید.

در روزهای نخست پخش این سریال، سیلی از انتقادات بابت طراحی صحنه و رعایت نکردن وسایل صحنه با زمان وقوع قصه به سمت سازندگان سرازیر شد.

مرگ تراژیک گلچهره و دیر رسیدن جواد به همراه ژاله بر سر جنازه مادر نوجوان قصه ، بخشی از مخاطبان را به خاطر نرسیدن مادر و فرزند و دیدن صحنه دلخراش مرگ مادر توسط فرزندش، مکدر کرد.

زمان پخش سریال بچه مهندس 4

وارسته در پاسخ به احسان بکایی مجری برنامه #۱۶۲ درباره ساخت فصل ۴ سریال گفت: قصه «بچه مهندس ۳» در این فصل به اتمام رسیده است اما ممکن است پتانسیل جواد به‌دلیل نخبگی، ماجراهای ۱۴۰۱ و اجتماعی را دنبال کند که البته این موضوع به اقبال عمومی و تصمیم مدیران صداوسیما دارد.

فصل اول “بچه‌مهندس” دسترنج سجاد ابوالحسنی است، قصه کودکان بی‌سرپرست که همیشه جذابیت دارد و همیشه جزو قصه‌های پرچالش و البته جذاب برای تبدیل به رمان سریال و فیلم سینمایی بوده است. مخاطب هم علاقه‌مند ترسیم دنیای کودکانه است؛ کاری به خوب بودن یا نبودن و بیننده داشتن و یا نداشتن این سریال ندارم، همیشه کودکان جادویی در جذب مخاطب دارند.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *