دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت 1 تا 8 (اول تا هشتم) رایگان

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت 1 تا 9 (اول تا نهم) رایگان

قسمت ۹ نهم سریال حیثیت گمشده بسیار جذاب‌تر از قسمت‌های قبل خواهد بود و مخاطبانش از رازهای بیشتری از این سریال پی خواهند برد در قسمت نهم سریال گمشده امیر به دنبال سرنخ‌های بیشتری از قاتلان هاجر می‌رود و به صورت مرحله به مرحله به افراد جدید میرسد سریال حیثیت گمشده روند داستانش شبیه سریال پوست شیر است در هر قسمت سعی می‌کند که معماهای جدیدی را پاسخ بدهد مهدی حسینی‌نیا در اولین تجربه حرفه‌اش به عنوان بازیگر نقش اول خیلی خوب موفق شد در این سریال بازی کند که بدون شک یکی از بهترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که تا به حال در نقشه‌های مکمل بازی می‌کرده است.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت 1 تا 8 (اول تا هشتم) رایگان

قسمت 7 سریال حیثیت گمشده امیر را نشان میدهد که برای پیدا کردن کسی که با هاجر در ارتباط بوده باید به یک مجلس مهمانی برود او با پوشیدن لباس شیک خود را شبیه سرمایه داران میکند که در این مهمانی حضور پیدا کند پیشنهاد میکنیم که قسمت 7 سریال حیثیت گمشده را دانلود و تماشا کنید.

قسمت هفتم سریال حیثیت گمشده منتشر شد در قسمت 7 اتفاقات جالبی رخ میدهد که به علاقمندان به ایتن سریال توصیه میکنیم قسمت 7 سریال حیثیت گمشده را در این صفحه تماشا کنید سریالی که مهدی حسینی نیا برای اولین بار نقش اول داستان را بازی میکند و در این سریال نقش امیر را بر عهده دارد که برای پیدا کردن مسببان مرگ همسرش میگردد.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت اول سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت دوم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت سوم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت چهارم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت پنجم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت ششم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت هفتم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت هشتم سریال حیثیت گمشده

دانلود قسمت نهم سریال حیثیت گمشده

پخش آنلاین قسمت 9

……

پخش انلاین قسمت۸

…….

پخش انلاین قسمت 7

در قسمت پنجم مشاهده میکنید که اسماعیل میخواهد به امیر کمک کند او سارقی که مواد مخدر هاجر را دزدیده است پیدا کند و شب با دوستانش درگیر میشود و اسماعیل را با چاقو زخمی میکنند و آن شخصی که اسماعیل را زخمی کرد توسط امیر با ضربات چاقو کشته میشود.

در قسمت دوم مشاهده میکنید در قسمت دوم هاجر فوت میکند و همسرش برای فهمیدن ماجرا تلاش میکند هاجر با بازی بهاره افشاری گویا فقط  در یک قسمت از این سریال بازی کرده  است پیشنهاد میکنیم که قسمت دوم سریال حیثیت گمشده را در این صفحه ببینید.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت اول تا پنجم 1 تا 5 با ترافیک رایگان

مجموعه «حیثیت گمشده» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده در نمایش خانگی عرضه می شود. سجاد پهلوان زاده پیش از این سریال «سقوط» را کارگردانی کرده بود که تولید این سریال با اختلافات با ساترا نیز مورد توجه قرار گرفت و در نهایت اولین قسمت آن منتشر شد.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت اول 1 با ترافیک رایگان

درباره سریال حیثیت گمشده

تهیه کننده مجموعه حیثیت گمشده محمدرضا منصوری است و بازیگرانی به همراه مهدی حسینی نیا، بهاره افشاری، الناز حبیبی، امیر نوروزی، بهزاد خلج، مهدی زمین پرداز و ستاره پسیانی با هنرمندی رحمان باقریان با حضور نادر فلاح و آرش فلاحت پیشه و بازیگر خردسال: آرشیدا درستکار در آن یافت می شود.

این روزها حیثیت گمشده مراحل اصلاح و صدور مجوز را طی می کند و به طور انحصاری از فیلمو پخش میشود. این سریال نیز مانند سری اول پهلوان زاده، مینی سریال است و تنوع تعداد قسمت های آن بسیار کمتر از ده قسمت است.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت 1 تا 7 (اول تا هفتم) رایگان

سجاد پهلوان زاده پس از اتمام اولین سریال خود مجموعه دوم خود را به عنوان کارگردان آغاز کرده است. برای پهلوان زاده که داستانی بی نظیر از داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه ارائه کرد، به تجربه ای سخت و خاص تبدیل شد.

این کارگردان که کارهای معوقه محمدحسین مهدویان بود، از حضور مهدویان به عنوان نماینده و لباس رسالت بسیار استفاده کرده است.

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت اول و دوم و سوم با ترافیک رایگان

عوامل سازنده

نویسنده سریال: احمد سلگی، مدیر فیلمبرداری: سامان لطفیان، تدوین: حسین جمشیدی گوهری، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، مدیر صدابرداری: امین میرشکاری، طراح صحنه: امیرحسین حداد، طراح لباس: امیر ملک‌پور، طراح گریم: شهرام خلج، طراح جلوه های ویژه بصری: امین پهلوان‌زاده، طراح جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیک، مدیر تولید: آرش صالحی، دستیار اول کارگردان: جعفر نامنی، مدیر برنامه‌ریزی: محسن جعفرزاده، مدیر تدارکات: جواد باقری، منشی صحنه: الناز کوتی، طراح تیتراژ: حامد بارئی طبری و عکاس: مجید طالبی

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده قسمت 1 تا 6 (اول تا ششم) رایگان

مهدی حسینی‌نیا کـه درسال‌هاي‌ اخیر و بـه خصوص از میانه دهه 90 یکی از بهترین بازیگران سینما و نمایش خانگی اسـت کـه نقش‌هاي‌ مکمل ماندگاری را بازی کرده اسـت. حالا وقت ان رسیده کـه حسینی‌نیا نقش اول را بر عهده داشته باشد تا پس از سالها حضور موفق در نقش‌هاي‌ مکمل بـه صورت ویژه دریک سریال قهرمان اصلی باشد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *