دانلود کامل سریال خونسرد (خون سرد) قسمت 16 شانزدهم ۱۶ سریال خون سرد

دانلود کامل سریال خونسرد (خون سرد) قسمت 16 شانزدهم ۱۶ سریال خون سرد

دانلود کامل سریال خونسرد (خون سرد) قسمت 16 شانزدهم ۱۶ سریال خون سرد با کیفیت اصلی و لینک مستقیم را در ادامه ببینید.

دانلود کامل سریال خونسرد (خون سرد) قسمت 16 شانزدهم ۱۶ سریال خون سرد

دانلود کامل سریال خونسرد قسمت 16

سریال خونسرد سریال های شبکه نمایش خانگی بوده که از پلتفرم فیلمنت عرضه می‌شود و طرفداران زیادی را دارد .

این سریال جنایی بوده که آقای امیرحسین ترابی کارگردانی آن را بر عهده دارد کارگردانی که سابقه زیادی در تولید فیلم و سریال داشته و خیلی خوب میتواند مخاطبانش را چگونه جذب کند.

همچنین ببینید:

دانلود کامل سریال جیران قسمت ۳۶ سی و ششم

بازیگرانی همچون شهرام حقیقت دوست و امیر آقایی باعث جذابیت داستان سریال خونسرد شده است آقای بهمن کامیار تهیه‌کننده این مجموعه بوده و همه توان خود را برای ارائه یک سریال پربیننده به کار گرفته است.

دانلود کامل سریال خونسرد (خون سرد) قسمت 16 شانزدهم ۱۶ سریال خون سرد

این سریال را میتوان تنها سریال ژانر جنایی در پلتفرم فیلم نت نام برد که به قاچاق اعضای بدن می پردازد اولین بار است که یک سریال در شبکه نمایش خانگی چنین موضوعی را انتخاب میکند.

با توجه به استقبال مردم به شبکه نمایش خانگی بسیاری از کارگردان ها به سراغ این پلتفرم ها آمده و سریال های خود را برای آنها می سازند در حالی که محدودیت ها و سانسور ها بسیار کمتر از صدا و سیما است و با خیال راحت تری اقدام به تولید فیلم و سریال می کنند.

آقای امیرحسین ترابی نخستین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی کسب کند که در صورت استقبال و درآمد بیشتر در این عرصه بدون شک کار خود را ادامه خواهد داد.

استقبال مردم از سریال‌های نمایش خانگی، فیلمسازان را تشویق می‌کند تا سریال‌های خود را در این رسانه توزیع کنند. این روزها که تب ساخت سریال‌ها در شبکه نمایش خانگی بسیار داغ شده است

این استقبال سهمگین، پیام روشنی برای جامعه سینمایی و مدیریت سینمای کشور داشت. این جمعیت با درک این پیام، خیلی زود به تولید سریال‌هایی روی آوردند که با الگوبرداری از نمونه‌های موفق غربی، با هدف جذب مخاطب انبوه، جلوی دوربین می‌رفت. ضمن آن‌که وسوسه تولید چنین محصولاتی، بسیاری از کارگردانان، فیلمنامه‌نویسان و تهیه‌کنندگان را به صرافت تولید چنین آثاری فرا می‌خواند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *