دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت 4 چهارم فصل سوم ۳

دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت 4 چهارم فصل سوم ۳ با کیفیت اصلی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

قسمت چهارم سریال زخم کاری فصل سوم منتشر شد و علاقمندان به این سریال میتوانند قسمت 4 را دانلود کنند.

سریال زخم کاری قسمت 4

سریال زخم کاری یکی از سریال های پر بیننده تلویزیونی بوده که از شبکه نمایش خانگی عرضه میشود.

داستان رازآلود و جنایی این مجموعه نسبت به سایر سریالهای تلویزیون آن را متفاوت تر کرده است از آنجا که قصه در تداوم منطقی فصل پیشین پیش می‌رود، شخصیت‌ها هم از دل همان وضعیت و منططق دراماتیک آن بیرون آمده و در یک پردازش تازه بازنمایی می‌شوند. مهمترین و محوری‌ترین شخصیت زخم کاری در فصل یک، مالک مالکی با بازی جواد عزتی بود که حالا به اقتضای درام موقتا از خط اصلی داستان و نقطه کانونی قصه حذف شده و در حاشیه قرار گرفته است.

همچنین ببینید

زخم کاری جمشید سابتی مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان، محصول سال ۱۴۰۰ است که به صورت اختصاصی در شبکهٔ نمایش خانگی پخش می‌شود. این سریال از جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ پخش و سایر قسمت‌های آن، جمعه هر هفته ساعت ۸ صبح ادامه می‌یابد.

در سینمای ایران همیشه جایگاه آثار اقتباسی لنگ می‌زند. فیلم‌های بسیار کمی بر اساس یک کتاب ایرانی ساخته شدند که شاید تعداد آنها به انگشتان دو دست هم نرسد و مواردی که گلیم‌شان را از آب بیرون کشیدند که بسیار کمتر هم هستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *