سریال سنجرخان چند قسمت است و آیا واقعی است؟

سریال سنجرخان چند قسمت است و آیا داستان سنجرخان واقعی است؟

سریال سنجرخان چند قسمت است

سریال سنجر خان 26 قسمت بوده  و هر قسمت 46 دقیقه زمان دارد کارگردان این سریال محمدحسین لطیفی میباشد که تجربه ساخت سریالهای سر دلبران ، پادری، تنهایی لیلا ، دودکش ، صاحبدلان و … را دارد و کارگردان کاربلد و با سابقه ای است که میداند چگونه مخاطب را در مقابل تلویزیون بنشاند.

سریال سنجرخان چند قسمت است و آیا واقعی است؟

حسین جلالی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار تسنیم گفت: سریال «سنجرخان» از 26 بهمن ساعت 22:15 روی آنتن خواهد رفت و هر شب تا ماه رمضان پخش این سریال ادامه پیدا می‌کند. اما تداوم پخش سریال «مستوران» که دو قسمت از آن باقی مانده بود، تنها دلیل پخش نشدنِ «سنجرخان» در موعد اعلام شده بود و دلیل دیگری نداشت.

آیا سریال سنجرخان واقعیت دارد؟

بله این سریال تاریخی است و یکی از شخصیت های قهرمان کورد به نام سردار اکرم یا سنجر خان را به تصویر میکشد.

سریال سنجرخان چند قسمت است و آیا واقعی است؟

محمدحسین لطیفی کارگردان سریال سنجرخان گفت: «سریال سنجرخان درباره زندگی یک قهرمان ملی کُرد است… روایتگران تاریخ درباره شخصیت سنجرخان کوتاهی کرده‌اند. سنجرخان قهرمان ملی کُرد با میرزا کوچک خان هم دوره است و روس‌ها را در تپه روسی کردستان در آخرین روز‌های حکومت احمدشاه شکست داده است. این سریال درام بر پایه فداکاری‌ها و غیرت سنجرخان کُرد ساخته خواهد شد.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *