دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۱۳ سیزدهم (قسمت 13 مهمانی)

دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۱۳ سیزدهم (قسمت 13 مهمانی)

قسمت 13 سیزدهم سریال مهمونی منتشر شد و به شما پیشنهاد می‌کنیم که این قسمت را از دست ندهید در قسمت سیزدهم مهمان ویژه ای دعوت شده است که با عروسکهای این برنامه گپ و گفت می پردازد پشه و بچه که به عنوان دو عروسک محبوب شناخته میشوند در فصل دوم مهمونی بیشتر استفاده شده اند تا برای مردم جذابیت بیشتری داشته باشد.

دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۱۳ سیزدهم (قسمت 13 مهمانی)

سریال مهمونی قسمت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم

ایرج طهماسب در فصل دوم موفق شده نشان بدهد که همچنان یکی از بهترین سریال ساز های عروسکی کشورمان به شمار می آید ایرج طهماسب از سالهای دور با داستان های کلاه قرمزی دربین مردم محبوبیت یافت و بعد از استقبال شبکه نمایش خانگی این کارگردان در این عرصه نیز گام برداشت اما با توجه به اینکه حق مالکیت کلاه قرمزی با صدا و سیما بود این کارگردان تصمیم گرفت با گروهی دیگر از عروسک ها وارد سریال‌سازی شود که تا به حال همه کارهای او موفق بوده اند.

به شما پیشنهاد می کنیم که قسمت ۱۳ سریال مهمونی را تماشا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

این‌که برای سال‌ها محبوب باشی تقریبا باورکردنی نیست. به مسعود کیمیایی نگاه کنید؛ کارگردان فیلم قیصر که بعدها با چندین فیلم تکان‌دهنده دیگر به سنگین‌ترین وزنه سینمای ایران در دهه ۵۰ تبدیل شده بود این روزها در پست‌ترین نقطه زندگی هنری‌اش قرار دارد. خالق شخصیت رضاموتوری حالا به جایی رسیده که فیلم‌هایش در بهترین حالت یک پولشویی هنری لقب می‌گیرند و ستاره‌های سینما می‌پذیرند تا در ازای دریافت مبالغ هنگفت در فیلم‌هایش حضور داشته باشند و هم‌چنان او را کارگردانی بزرگ و تاثیرگذار توصیف کنند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *