سریال پس از باران چند قسمت است +دانلود قسمت آخر

سریال پس از باران چند قسمت است +دانلود قسمت آخر

سریال پس از باران چند قسمت است

سریال پس از باران دارای ۳۷ قسمت میباشد که در شبکه آی فیلم این سریال به 35 قسمت محدود شده است چرا که مدت زمان پخش هر قسمت افزایش داشته است.

«پس از باران» دومین مجموعه تلویزیونی سعید سطانی است، کارگردانی که این روز‌ها با سریال ستایش شناخته می‌شود و این سریال با تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه در سال ۱۳۷۹ ساخته شد و توانست خانواده‌ها را برای ۴۰ قسمت پای تلویزیون میخکوب کند.

«پس از باران» روایت زندگی یک ارباب روستایی در دوران رضاخانی است که به علت ناباروری همسر اولش در شرایطی و به اصرار همسر اولش، برای داشتن فرزند با یکی از رعیت‌های خود که انتخاب شده است، ازدواج می‌کند.

دانلود قسمت اخر سریال پس از باران

لینک دانلود قسمت آخر

سریال پس از باران در فضای گیلان مقابل دوربین رفت و نگاهی به تاریخ ایران در دوران رضا شاه است. پس از باران روایتی انسانی از روابط ارباب و رعیتی بود. این سریال با موضوع قراردادن زندگی خانواده یک ارباب و حضور دختری با عنوان “همسر دوم ارباب” (مرجان محتشم)، به نمایش شرایط جدید و مخالفت‌ های خانواده ارباب «همسر اول» (کتایون ریاحی) و عواقب و عوارض چنین حضوری می‌پرداخت. سریال پس از باران روایتی از دوران زندگی در زمان رضا شاه پهلوی است و مشکلاتی که مردم متحمل می‌شدند.

در روایتی که از رویدادهای قدیم توسط مادربزرگ مرضیه و مسعود بازگو می‌شود، به داستان زنی اشاره می‌شود که شوهرش ارباب است و به خاطر بچه‌دارنشدن زنش با اصرار مدام زن اولش تصمیم به ازدواج می‌گیرید که با یک دختر رعیت ازدواج کند و از طبقه رعیت همسر اختیار کند این وسط مادرزن اول ارباب به همراه برادرزن اول ارباب مشقت‌های زیادی به زن ارباب می‌دهند و..

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *