دانلود سریال پوست شیر قسمت ۱۳ سیزدهم قسمت 13 سریال پوست شیر

دانلود قسمت پنجم سریال پوست شیر فصل دوم (قسمت 13) آپارات و ویدائو

دانلود سریال پوست شیر قسمت ۱۳ سیزدهم قسمت 13 سریال پوست شیر همراه با لینک مستقیم و کیفیت اصلی از ویدائو و اپارات را در این صفحه ببینید.

دانلود سریال پوست شیر قسمت ۱۳ سیزدهم

دانلود با لینک مستقیم

فرهاد خالدی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا درباره سریال پوست شیر ​​که این روزها روی آنتن شبکه خانگی می رود، گفت: «پوست شیر» نسبت به سایر آثار پخش شده از شبکه نمایش خانگی ، اثر جدی تری است. شبکه امروزه و از همه مهمتر این است که مسیر جدیدی را به تصویر می کشد. سفری ناشناخته که تصویری تازه از سینمای پلیسی ما ترسیم می کند.

وی افزود: در واقع پست شیر ​​سینمای پلیسی را با سینمای خانوادگی تلفیق کرد و خروجی قابل قبولی ارائه کرد و یکی از موفق ترین سریال های نمایش خانگی در سال های اخیر است که توانسته نظر عموم را به خود جلب کند.

این منتقد سینما ادامه داد: اگرچه سریال تلخ است و ممکن است بسیاری از سکانس های آن برای مخاطب گزنده و دافعه باشد، اما درام آنقدر جذاب است و بازی ها آنقدر حساب شده است که می توان گفت این سریال و تاریخ ارزش دیدن را دارد.

خالدی گفت: جمشید محمودی پس از تجربه های فراوان توانست از سریال سازی موفق بیرون بیاید.

بازی حجازی فر قابل قبول و قدرت سریال است

این منتقد در پاسخ به این سوال که بازی های بازیگران را چگونه توصیف می کند، گفت: بازی هادی حجازی فر بسیار خوب است و به نوعی برای این سریال سخت است. مخصوصاً برای موقعیت‌هایی که بعد از مرگ دخترش پیش می‌آید و اجرای آن حالات روحی که می‌گیرد، بازی او قابل قبول است و قدرت نمایش. البته همه بازی های این مجموعه خوب هستند و مثلا بازی شهاب حسینی کامل کننده نکات برجسته این مجموعه است.

وی خاطرنشان کرد: البته نمایش هایی از این دست را باید تا انتها تماشا کرد که چگونه داستان خود را جمع آوری می کنند، اما تاکنون این داستان کشش کافی برای جذب مخاطب و ادامه تماشا دارد.

خالدی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از نقاط قوت این سریال تصویربرداری آن است. کادربندی مرتضی غفوری به عنوان تصویربردار و نوع فیلمبرداری از نکات قابل توجه این سریال است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *