بیوگرافی سعید تهرانی

بیوگرافی سعید تهرانی

بیوگرافی سعید تهرانی همسر لادن طباطبایی +علت طلاق از لادن طباطبایی را در مجله شبونه بخوانید.

بیوگرافی سعید تهرانی و همسرش

سعید تهرانی از بازیگران و تهیه کننده و نویسنده ایرانی در سال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمده است.
در رشته تحصیلی تکنولوژی آموزشی درس خوانده و مدرک این رشته تحصیلی را اخذ کرده و سپس به خاطر بیماری دخترش روانشناسی کودک را گذرانده و در تحقیقات زیادی درباره بیماری اوتیسم دخترش انجام داده است‌.بیوگرافی و زندگینامه

بیوگرافی سعید تهرانی همسر سابق لادن طباطبایی +علت طلاق

فعالیت در سینما

تهرانی علاوه بر بازیگری کار تهیه کنندگی انجام می دهد و در اکثر فیلم هایی که خودش نویسندگی و تهیه کنندگی کرده باشد نقش آفرینی می کند.
اولین فیلمی که کارگردانی و تهیه کنندگی آن را به عهده گرفت فیلم سینمایی سربلند بود که با نویسندگی سید سعید رحمانی در سال ۱۳۸۵ ساخته شد.
خود تهرانی در این فیلم بازی کرده بود.

بیوگرافی سعید تهرانی
از بازیگران شاخص این فیلم ابوالفضل پورعرب
سروش صحت و مرحوم عسل بدیعی و مریم سلطانی و ثریا قاسمی بود.

بیوگرافی سعید تهرانی

عکس همسر و دختر سعید تهرانی

موضوع فیلم سربلند در نوع خود بی نظیر بود و داستان علی پهلوان محل و رضا پسر بی‌کار یک محله بود که طی یک درگیری خیابانی با هم آشنا شده و این آشنایی به رفاقتی منجر می‌شود که گذر سالها هم آن را کمرنگ نمی‌کند.

بیوگرافی سعید تهرانی

عکس همسر سابق سعید تهرانی

این بازیگر بیشتر در فیلم های پلیسی بازی می کرد و ژانر بازی هایش پلیسی و کارآگاهی بودند.
فیلم و سریال زیادی بازی کرده و مدیر موسسه فیلم سازی نیز می باشد.

ازدواج با لادن طباطبایی بازیگر ایرانی

سعید تهرانی با لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران ازدواج کرده و یک دختر به نام سها دارند که به بیماری مادرزادی اوتیسم مبتلا می باشد و زمانی که سها کوچک بود این دو زوج سینمایی از هم جدا می شوند.

بیوگرافی سعید تهرانی

واقعیت پشت پرده زندگی لادن طباطبایی و سعید تهرانی

سعید تهرانی بعد از چند سال سکوت درباره طلاق و جدایی از لادن طباطبایی سکوتش را شکست و پرده از واقعیت های تلخ زندگی مشترک خود برداشت.

بیوگرافی سعید تهرانی

عکس شوهر دوم لادن طباطبایی

وی درباره بیماری دخترش گفت :که لادن دخترم را کتک می زد و مادر خوبی برای فرزندم نبود و اعصاب و حوصله بچه داری نداشت و دخترم که اوتیسمی بود تنبیه بدنی می کرد که به شدت تنبیه بدنی برای بیماران اوتیسمی خطرناک است.
وی گفت :همسرم برایم زن خوبی بود اما رفتار خوب و مادر خوبی برای فرزندش نبود‌.

کشف حجاب همسر سابق سعید تهرانی

به تازگی فیلمی از لادن طباطبایی در برنامه ماهواره ای من و تو منتشر شده که بدون حجاب و با کشف حجاب کامل در این برنامه درباره زندگی شخصی خود و بیماری اوتیسم دخترش صحبت کرده است.

وی در سال 1394 از ایران رفت و به کشور آمریکا مهاجرت کرد ، اما در این مدت عکسی بی حجاب از
خود منتشر نکرده بود که در حضور خود در برنامه شبکه ماهواره ای خارج از کشور بدون پوشش ظاهر شد.

شهرت با نیمه پنهان ماه

این بازیگر سابق ایرانی با بازی در نیمه پنهان ماه به مخاطبان و بینندگان تلویزیون معرفی شد و به شهرت رسید.
او برای اولین بار همراه با محمود عزیزی به عنوان پدر خانواده جلوی دوربین آمد و جزو بازیگران پرکار سینما و تلویزیون شد و هنوز هم بسیاری از مردم سعید تهرانی را با این مجموعه می شناسند . همچنین او در سریال با لادن طباطبایی همبازی بود.

بیوگرافی سعید تهرانی

حواشی زندگی سعید تهرانی و لادن طباطبایی

آقای تهرانی همسر سابق لادن طباطبایی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون است که سالها پیش به علت داشتن دختر اوتیسمی و مشکلات زیاد از هم جدا شدند و هم اکنون لادن طباطبایی به همراه دخترش سها به آمریکا مهاجرت کرده است. لادن طباطبایی درباره سربریدن رومینا اشرفی توسط پدرش واکنش نشان داده گفته:

دو روز گذشته یا سه روز؟ از یک خبر… پدری دختر سیزده ساله اش رو در خواب با ضربه داس یا تبر! به گردنش کشت… مشکل سر “یا” ست. بالاخره داس یا تبر؟ میدونید ؛ خیلی فرق میکنه آخه!! چه توقعی داریم؟ خود من! من چرا نمیتونم برگردم ایران؟ نخیر… هیچ مشکلی ندارم برای برگشتن. مشکل قانون درخشان ایرانه! بدویید، عقب نمونید یه وقت. منتظر کامنت ها و دایرکتهای فحش و نفرت آمیز هستم !!! همون طور که چهار تا استوری باعثش شد، یه پست چه ها که نمیکنه!
من نمیتونم برگردم، چون صاحب جان سها از من تعهد گرفته. سها برگرده ممنوع الخروج میشه. چون پدرش؛ ببخشید، صاحبش ، اینجور میخواد! مهم نیست که چهار ساله خودش و خانواده اش سراغی از سها نگرفتن. مدتها عکس و فیلم های جدیدش رو برای عمه اش می فرستادم. وقتی شروع کرد فحش ها و تهمت های پدرش رو برام فوروارد کردن ، اونم قطع شد.

بیوگرافی سعید تهرانی همسر سابق لادن طباطبایی +علت طلاق

بیوگرافی سعید تهرانی و افشاگری بر علیه لادن طباطبایی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *