واژگونی اتوبوس در کرمان با 7 کشته و 31 زخمی (اتوبوس مشهد به بندرعباس)

واژگونی اتوبوس در کرمان با 7 کشته و 31 زخمی (اتوبوس مشهد به بندرعباس) را به همراه جزئیات کامل در این صفحه مشاهده نمایید.

واژگونی اتوبوس در کرمان با 7 کشته

بامرداد امروز چهارشنبه 25 دی 1398 یک دستگاه اتوبوس که از مشهد به مقصد بندرعباس حرکت میکرد در مسیر واژگون شد و 7 نفر از سر نشینان آن جان باختند و 31 نفر زخمی شدند.

از این 7 نفر کشته 5 نفر آن زن و 2 نفر آن مرد بوده است این حادثه در کیلومتر 45 محور کرمان به بردسیر رخ داده است که متاسفانه باز هم شاهد کشته شدن برخی از هموطنانمان بوده ایم

واژگونی  اتوبوس در کرمان با 7 کشته و 31 زخمی (اتوبوس مشهد به بندرعباس)

در روزهای اخیر اخبار مرگ و میر به اندازه کافی شنیده بودیم و امروز هم حادثه ای دیگر گریبان هموطنانمان را گرفت.
رییس پلیس راه شمال استان کرمان از واژگونی اتوبوس «مشهد _ بندرعباس» و جان باختن ۷ نفر در این حادثه خبر داد.

سرهنگ “علی اکبر نصیری” در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزییات این خبر گفت: بامداد چهارشنبه ۲۵ دی ماه در ساعت ۲ و ۴۳ دقیقه در کیلومتر ۴۵ محور کرمان به بردسیر به علت واژگونی اتوبوس مشهد به بندرعباس ۷ نفر جان باختند و هم اکنون ۳۱ نفر از مصدومین این حادثه در بیمارستان های شهر بستری هستند.

وی به علت حادثه اشاره کرد و افزود: تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده علت اصلی این حادثه است.

به گزارش ایسنا، جان باختگان این حادثه شامل ۵ زن و ۲ مرد که در رده سنی حدودا ۱۸ تا ۶۰ سال قرار دارند.

با توجه به سرد شدن هوا در مناطق کوهستانی جاده ها یخ زده اند و مسافران باید به ناکت ایمنی توجه بیشتری داشته باشند که دچار سانحه رانندگی نشوند.

در دو ماه اخیر شاهد مرگ و میر بسیاری از مردم کشورمان بوده ای که هر کدام به علت متفاوت جان خود را از دست داده اند و واقعا مردم دیگر از شنیدن خبر بد خسته شده اند.

فیلم اتوبوس واژگون شده در کرمان

دانلود فیلم

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *