سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره +تصاویر و تعداد کشته و زخمی ها

سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره +تصاویر و تعداد کشته و زخمی ها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره

سحرگاه امروز باز هم اتفاق دلخراشی برای برخی از هموطنانمان رخ داده است و تعدادی از آنها با اتوبوس به ته دره سقوط کردند و بیش از 20 تن از انها جان خود را از دست دادند.

سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره +تصاویر و تعداد کشته و زخمی ها

سحرگاه امروز پنجشنبه 19 دی ماه 1398 یک دستگاه اتوبوس با 42 سرنشین که از تهران به سمت گنبد حرکت میکرد متاسفانه به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز کنترل از دست راننده خارج شده و در نهایت به ته دره سقوط کردند و بیش از 20 نفر جان باختند و مابقی به شدت مصدوم و مجروح شدند که با کمک مردم حاضر در منطقه و همچنین نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند

متاسفانه در روزهای اخیر خبرهای بسیار بدی به گوش مردم کشورمان میرسد و باعث شده موجی از انرژی منفی به مردم منتقل شود که از نظر روانی به هیچ عنوان نمیتواند خوشایند باشد.

روز گذشته سقوط هواپیما و کشته شدن 180 نفر از مسافران آن و دو روز پیش حادثه تشییع سردار سلیمانی با بیش از 56 نفر قربانی و امروز هم سقط اتوبوس اتفاقات عجیب و دلخراشی بوده که برای هموطنانمان در سال 2020 رخ داده است.

سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره +تصاویر و تعداد کشته و زخمی ها

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رییس پلیس راه استان مازندران گفت: بر اثر نقص فنی اتوبوس و عدم کنترل راننده، پس از طی مسافتی اتوبوس به دره سقوط کرد.

سرهنگ قدمی افزود: این حادثه ساعت ۳ بامداد امروز در محور سوادکوه در منطقه ارزنگ رودبار خطیرکوه اتفاق افتاد که بر اثر آن تا کنون ۱۹ نفر جان باختند و ۲۳ نفر زخمی شدند.

به گفته وی این اتوبوس از تعاونی شماره ۲ بود که دیشب از تهران به سمت گنبد در حال حرکت بود.

سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره +تصاویر و تعداد کشته و زخمی ها

به گفته برخی از سرنشینان اتوبوس، در میانه راه اتوبوس دچار نقص فنی و عیب در ترمز شده بود که با تعویض راننده و رفع عیب، تا حدودی به راه خود ادامه داد، اما در سراشیبی‌های منطقه گدوک متاسفانه سرعت خودرو زیاد شد و راننده نتوانست خودرو را کنترل کند که به دره سقوط کرد.

مصدومان این حادثه برای درمان به بیمارستان‌های شهدا زیراب، امام خمینی (ره) ساری و رازی قائم شهر منتقل شدند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *