سقوط هواپیمای آموزشی در متل قو مازندران (سقوط هواپیمایی نظامی)

سقوط هواپیمای آموزشی در متل قو مازندران (سقوط هواپیمایی نظامی) و کشته شدن خلبان و کمک خلبان را به همراه جزئیات رد ادامه این صفحه ببینید.

سلیمی؛ رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر اعلام کرد:
▪️یک فروند هواپیما که از بیشه کلاه به مقصد تهران در حال پرواز بوده است بر اساس گزارش مردمی و نهادهای نظامی در ساعت ۱۳:۰۰ UTC، حوالی متل قو (سلمان شهر )سقوط کرد .

سقوط هواپیمای آموزشی در مازندران

سقوط هواپیمای آموزشی در متل قو مازندران (سقوط هواپیمایی نظامی)

▪️این پرواز ۴ نفر سرنشین داشته و از مهرشهر به سمت رشت در حال پرواز بوده که پس از پیاده کردن دو سرنشین آن و بازگشت از رشت، در ۸ مایلی غرب نوشهر دچار سانحه می شود.

▪️لاشه هواپیما در منطقه کیله کلا عباس آباد پیدا شده که متاسفانه دو نفر سرنشین آن جان خود را از دست داده‌اند.

▪️در این سانحه ۹ نیروی عملیاتی هلال احمر و ۳ دستگاه خودرو برای امدادرسانی به منطقه اعزام شده بودند.

سردار احمد نوریان درباره جزئیات سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در شمال کشور اظهار کرد: ساعت ۱۷ امروز، یک فروند هواپیمای “سسنا” در حین عملیات انتظامی به دلیل شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان، دچار سانحه شد که متأسفانه دو تن از همکاران عزیز و فداکارم در هواناجا به لقاء‌الله پیوستند.

سخنگوی نیروی انتظامی با بیان اینکه این حادثه در منطقه “سلمانشهر” در استان مازندران اتفاق افتاد،گفت: بلافاصله در ساعات اولیه حادثه، یک تیم کارشناسی برای بررسی علت دقیق سانحه، به محل اعزام شدند که اخبار تکمیلی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع خبر آنلاین

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *