سلاح روز قیامت چیست و چگونه عمل میکند

سلاح روز قیامت چیست و چگونه عمل میکند +عکس

سلاح روز قیامت چیست

سلاح روز قیامت سلاحی غیرانسانی و ضد موجودات کره زمین است که زندگی همه را تحت تاثیر قرار میدهد و شباهت زیادی با سلاح هسته ای دارد که اسرائیل معتقد است این سلاح را دارد و قادر است که به کمک این سلاح با دشمنان خود مبارزه کند که از ایران به عنوان دشمن خود نام برده است.

مجله شبونه: رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که یکی از مقامات صنعت هوانوردی اسرائیل اعلام کرد که تل آویو توانایی «شکستن معادله» را با استقرار آنچه او «سلاح های روز قیامت» می نامد در صورت مواجهه با تهدیدی وجودی در منطقه دارد.

سلاح روز قیامت چیست و چگونه عمل میکند

روزنامه اسرائیلی معاریو به نقل از یایر کاتز، رئیس شورای کارگران صنعت هوافضای اسرائیل، گفت که اگر ایران، یمن، سوریه، عراق و سایر کشورهای خاورمیانه تصمیم به مقابله با اسرائیل بگیرند، توسل به “معادله شکستن” یک گزینه خواهد بود. .

سلاح روز قیامت چگونه عمل میکند

جنگ‌افزار هسته‌ای گونه‌ای سلاح انفجاری است که در آن از انرژی حاصل از شکافت یا گداخت هسته‌ای برای تخریب و کشتار استفاده می‌شود. ابر قارچی بمباران اتمی ناگاساکی ژاپن در ۱۹۴۵ حدود ۱۸ کیلومتر به هوا فوران کرد.

همچنین ببینید

هارپ و سلاح هارپ چیست و چگونه زلزله ایجاد می کند

سلاح های هسته ای انرژی انفجاری زیادی تولید می کنند. اهمیت آنها را می توان با ترکیب کلمات کیلوتن (۱۰۰۰ تن) و مگاتن (۱،۰۰۰،۰۰۰ تن) برای توصیف انرژی انفجار آنها در وزن معادل مواد منفجره شیمیایی متداول مثل TNT درک کرد. به عنوان مثال ، بمب اتمی در سال ۱۹۴۵ بر روی هیروشیما، ژاپن ریخته شد، فقط حاوی ۶۴ کیلوگرم (۱۴۰ پوند) اورانیوم بسیار غنی شده ، انرژی معادل ۱۵ کیلو تن مواد منفجره شیمیایی آزاد کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *