سکانس اعدام فرشته در سریال گناه فرشته (ویدیو)

در قسمت 16 سریال گناه فرشته صحنه صریحی از اعدام فرشته نمایش داده شد که مورد انتقاد بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت.

فرشته در سریال گناه فرشته اعدام شد

دختری که با اتهام قتل دستگیر شده و برای او پاپوش دوخته شده است و وکیل او “شهاب حسینی” نتوانست برایش کاری کند و د نهایت به پای چوبه اعدام رفت و تا قصاص شود.

سریال گناه فرشته به کارگردانی حامد عنقا یکی از کارهای پر بیننده شبکه نمایش خانگی بوده که دادستانی شبیه به آقازاده دارد و اکثر بازیگران آقازاده نیز در این سریال هنرنمایی میکنند.

واکنش ها

* کاربری به نام خسرو نوشته است که بعد از دیدن این قسمت از گناه فرشته حتما چشماتونو بشورید منم شستم آقای کارگردان با پخش صحنه اعدام مخاطب را به مسلخ روانی کشید!

* مینا هم با اشاره به ماجرای پرونده جنجالی ریحانه جباری (دختری که به اتهام قتل عمد در ۳ آبان ۱۳۹۳ قصاص شد) توئیت زده است: ریحانه جباری به جرم قتل مرتضی سربندی به دار آویخته شد. اعدام ریحانه جباری واکنش های زیاد داشت، نمایش صحنه اعدام فرشته در سریال گناه فرشته یادآور پایان تلخی بود از زندگی ریحانه البته به کمک خلاقیت جماب حامد عنقا!!!!!!!!

* کریم هم با گلایه از پخش این سکانس جنجالی گفت: اونقدی که با دیدن سریال افعی تهران و شخصیتاش کیف میکنم، با دیدن گناه فرشته هر چی انرژیِ نابود میشه بَس که مزخرف این سریال من موندم چرا شهاب حسینی تو همچین سریالی ایفای نقش کرده!. پایان زندگی فرشته با اعدام آن هم با نمایش بدون سانسور و علنی آن! متاسفم.

* اکانت توئیتری «فیلمساز ناپخته» هم در نقد این سکانس نوشته است: شاهکار جناب حامد عنقا در سریال گناه فرشته . اعدام یک دختر جوان،بدون اخطار برای بیندگان گروه سنی نوجوان‌ در مورد صحنه اعدام. جناب عنقا مچکریم برای این همه نوآوری شما. یاد آقازاده برایمان زنده شد!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *