فیلم کامل انداختن کودک جلوی سگ در باقرشهر (18+)

فیلم کامل انداختن کودک جلوی سگ در باقرشهر (18+)

فیلم کامل انداختن کودک جلوی سگ در باقر شهر را مشاهده میکنید که این کودک از ناحیه پا به شدت مجروح شده است .

در ویدیو منتشر شده چند پسرجوان دیده میشود که یک کودک را جلوی سگ سیاه می اندازند و باعث شد میشود این سگ او را گاز بگیرد و به شدت مجروح کند بعد از انتشار این ویدیو پلیس این افراد را دستگیر کرد.

 

عامل رعب و وحشت در باقر شهر در حالی دستگیر شد که کودک بی نوا را به زور به سمت سگ سیاه میکشاند و سگ توانست پای او را گاز بگیرد و حتی دندان سگ در پای این کودک گیر کرده و شکسته شد.

در ویدیو منتشر شده دو نفر از اراذل و اوباش که با خود سگی را همراه دارند کودکی که در خیابان عبور می‌کرد را به زور جلوی این سگ انداخته و سگ توانست پای او را گاز بگیرد.

کودک تلاش زیادی کرد تا خود را از دستان ارازل اوباش نجات بدهد اما مقاومت او بی‌فایده بود و سگ موفق شد پای او را گاز گرفته و به شدت به او آسیب برساند.

پلیس باقرشهر این افراد را دستگیر کرده است و کودک در بیمارستان بستری شده است طبق گفته‌ها دندان سگ درون پای این کودک گیر کرده و شکسته شده است و این کودک در حال حاضر به افسردگی حاد دچار شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *