سیروان قربانی بازیکن صنعت نفت آبادان | بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

تاریخ انتشار 16 آبان 1400 – Study time 3 minutes

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام به همراه جزئیات کامل و تصاوی شخصی او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

بیوگرافی سیروان قربانی

یکی فوتبالیست های جوان و خوش آتیه کشورمان بوده که در حال حاضر به عنوان مدافع برای تیم صنعت نفت آبادان بازی می کند

ایشان متولد دهه هفتاد بوده و از مدافعان تراز اول کشور محسوب می‌شود که در حال حاضر در تیم صنعت نفت آبادان بازی می‌کند

سوابق سیروان قربانی

قبلا در تیم سردار بوکان بازی می کرده و توانست که عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد و نگاه بسیاری از مربیان و مسئولان فوتبال را به خود جلب کرده و در نهایت به تیم صنعت نفت آبادان بیاید

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

سیروان قربانی دوران بسیار سختی را در تیم سردار بوکان پشت سر گذاشته و این باشگاه از وضعیت مالی بسیار بدی برخوردار بود که حقوق بازیکنان را به تاخیر پرداخت می‌کرد و صدای بسیاری از بازیکنان این تیم را در آورده بود.

تجربه بازی در لیگ برتر

بعد از این که تیم صنعت نفت آبادان را پیدا کند تجربه بازی در لیگ برتر را به دست آورد و توانست و بازی های بسیار خوبش توانایی‌های خودش را به نمایش بگذارد

سیروان قربانی بازیکن فوتبال صنعت نفت آبادان | بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست

حواشی با مهدی ببری

در اواخر مهر ماه ۱۳۹۸ حواشی برای او و مهدی ببری به وجود آمد که باعث شد توسط کمیته انضباطی تنبیه شوند

ماجرا از این قرار بود که مهدی ببری بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در حمایت از ترکیه که به کردهای سوریه حمله نظامی کرده است تصویری از پرچم ترکیه و نظامیان ارتش این کشور به اشتراک گذاشت و این باعث شد که سیروان قربانی به آن واکنش نشان داده و پاسخ او را بدهد و به الفاظ رکیکی را به کار ببرد.

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

این کار دو بازیکن فوتبال باعث شد که کمیته انضباطی وارد میدان شده و آنها را از همراهی تیم هایشان تا اطلاع ثانویه منع کند سپس به کمیته انضباطی بکشاند تا درباره اتفاقات اظهارنظر نمایند.

حضور در فجر سپاسی و گلزنی به استقلال

او بعد از پیوستن به فجر سپاسی توانست به استقلال گل بزند و در این باره میگوید

مدافع فجرسپاسی درباره روزهای سختی که در لیگ عراق گذراند، توضیح داد: آن‌جا واقعا خیلی اذیت شدم، روی غلتک افتاده بودم که متاسفانه داعش و … آمدند و شرایط به هم ریخت و البته به ایران برگشتم؛ البته من به عراق برای کارگری رفته بودم نه فوتبال! آن‌جا کار و شغل هم نبود و خداراشکر که توانستم با وساطت صاحب کارم تستی دادم و مدتی در آن‌جا بودم. در بازگشت از لیگ عراق هم که در نفت آبادان بودم و نفت مسجدسلیمان و امسال هم که در تیم فجرسپاسی هستم.

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

سیروان قربانی درباره تجربه گلزنی به سرخابی‌های پایتخت گفت: خیر قبلاً به هیچکدام از تیم‌ها گل نزده بودم؛ خیلی لذت داشت و چسبید چون واقعا زحمت کشیدیم و خداراشکر که مزد زحمات را گرفتیم.

مدافع فجر درباره تعطیلی لیگ هم گفت: شنیده‌ام که لیگ 21 روز تعطیل می‌شود، ظاهراً تیم ما هم 2-3 روز استراحت می‌کند و بعد از آن‌هم بر می‌گردیم تا خودمان را برای هفته پنجم آماده کنیم.

بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام بیوگرافی سیروان قربانی فوتبالیست از کارگری در عراق تا فوتبال +پیج اینستاگرام

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *