سیل خوزستان 25 آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان

سیل خوزستان آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان

سیل خوزستان 25 آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

امروز 25 سه شنبه در حالی که در بسیاری از شهرههای کشورمان وضعیت آلودگی هوا در حد اضطراری بود اما در استان خوزستان بارندگی بسیار شدید باران باعث شد که تلفات بسیار زیادی به وجود آید و مردم این استان با مشکلات بسیاری رو به رو شود.

سیل خوزستان 25 آذر 98

متاسفانه زیرساخت های شهری بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله تهران که پایخت است برای بارانهای چند ساعته آماده نشده است و با بارندگی طولانی باران با آب گرفتگی های بسیار شدید معابر مواجه خواهند شد که این مشکلات زیادی را برای مردم به وجود می اورد.

سیل خوزستان 25 آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان

استان خوزستان در روز 25 و 26 آذر شاهد بارندگی های بسیار شدید بود به گونه ای که معابر و خیابانها با سیل و ابگرفتی شدید مواجه شد که حتی مردم ناچار شدند با قایق عبور و مرور کنند .

در این وضعیت بسیاری از مدارس شهرهای استان تعیل اعلام شده است ولی متاسفانه زندگی روستایان خوزستان در وضعیت بحرانی قرار گرفته و بارش باران آسیب فراوانی به بخش های کشاورزی نیز وارد کرده است.

در سالهای گذشته نیز شاهید چنین وضعی بودیم به خصص سال گذشته که بسیاری از رودخانه های این استان بر اثر بارندگی طغیان کرده بود.

سیل خوزستان 25 آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان

پیش بینی هواشناسی برای بارش های آینده را نرمال و نزدیک به نرمال بوده و با توجه به اینکه امسال با سیل بندهای متلاشی و رسوبات در رودخانه ها و سدها مواجه هستیم، باید از هم اکنون برای مقابله با سیل احتمالی چاره اندیشی شود، این در حالیست که با وجود پیش بینی هواشناسی مبنی بر پائیز نرمال و زمستان خشک در سال گذشته، با سیل بی سابقه روبه رو بودیم.

شاهین هاشمی، سرپرست فرمانداری حمیدیه، هشدار داده با توجه به افزایش دبی رودخانه کرخه خطر آبگرفتگی و سیلاب تعدادی از روستاهای شهرستان را تهدید می‌کند.

سیل خوزستان 25 آذر 98 خسارات و تلفات سیل استان خوزستان

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *