دانلود کامل شب آهنگی عماد طالب زاده قسمت ۱۰ فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی عماد طالب زاده قسمت ۱۰ فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی عماد طالب زاده قسمت ۱۰ فصل سوم را با کیفیت اصلی و پخش انلاین را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

دانلود کامل شب آهنگی عماد طالب زاده

در قسمت دهم برنامه شب آهنگی عماد طالب زاده حضور پیدا کرده است که با حامد اهنگی گپ و گفت جذاب و کمدی داشتند که پیشنهاد میکنیم این قسمت را در این صفحه دانلود کنید.

برنامه شب آهنگی شوی کمدی گفتگو محور بوده که توسط حامد آهنگی کمدین سرشناس کشورمان اجرا و کارگردانی میشود و به دلیل استقبال فراوان از این برنامه تا سه فصل تولید شده است. فصل اول و دوم این برنامه دارای 30 قسمت بوده است.

عماد طالب زاده کیست؟

عماد طالب زاده متولد 28 آذر 1360 در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل موسیقی از دانشگاه آزاده اسلامی است، دارای دو برادر بزرگ‌تر از خود بنام هاي حمید و علیرضا و یک خواهر به نام مهناز است قبل از او حمید وارد عرصه موسیقی شد.

از اواخر سال 1379 به جزیره کیش رفت و در رستوران گلریز و چند رستوران دیگر مثل دیدنی ها و شاندیز به عنوان خواننده مشغول به کار شد آن زمان تعداد خواننده های مجاز هم خیلی کم بود و اول شروع به کار خواننده های به اصطلاح زیرزمینی بود.

از سال 1380 یک تراکی بود که می‌خواستم دو صدایی با برادرم حمید بخوانم که بعد به تنهایی اجرایش کردم. آن زمان هنوز اینترنت به این گستردگی نبود و این تراک یادم هست توسط یکی از سایت‌های اینترنتی که تازه شروع به کار کرده بود، پخش شد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *