الکس دستگیر شد

شهروز سخنوری کیست؟ ملقب به الکس قاچاق و فروش دختران ایرانی به کاباره ها را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شهروز سخنوری کیست؟

این مرد با تشکیل یک باند قاچاق اقدام به فروش دختران ایرانی به کاباره های کشورهای منطقه مثل تایلند و امارات و ترکیه می کرده.

شهروز سخنوری (الکس) کیست؟ فیلم قاچاق و فروش دختران ایرانی به کاباره ها

او ملقب به الکس بوده که در کشور های خارجی به این نام معروف است

وی به تجارت دختران جوان می‌پردازد و سر شبکه باند قاچاق و فروش دختران ایرانی بوده که تا به حال دختران زیادی را توانسته ترانسفر کند و در کاباره ها و یا هتل های چند ستاره خارجی مشغول به کار نماید.

همچنین ببینید:

دستگیری در مالزی

شهروز سخنوری در نهایت توسط پلیس امنیت نیروی انتظامی به دام افتاده و دستگیر شد

فیلم را در زیر ببینید:

شهروز سخنوری در کشور مالزی زندگی می‌کرد و چند ماه زیر نظر پلیس ایران بوده و در نهایت توسط پلیس مالزی دستگیر شد و به ایران فرستاده می شود.

این مرد شیاد به مدت سه سال است که دست به این کار می‌زند و توانسته با ایجاد باند برون‌مرزی برای شیخ های عرب و همچنین کاباره های معروف کشورهای خارجی دختران ایرانی را بفرستد و برای کارهای غیر اخلاقی به فروش بگذارد.

شهروز سخنوری (الکس) کیست؟ فیلم قاچاق و فروش دختران ایرانی به کاباره ها

او به همراه همدستانش به مدت سه سال است که تحت راصد نیروی انتظامی بوده که با کمک پلیس اینترپل این جنایتکار را دستگیر شد.

لازم به بیان است علاوه بر دستگیری نفر اول باند قاچاق و فروش دختران ایرانی در خارج از کشور، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر شدند و تحویل مراجع قضائی شده‌ اند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

7 نظر

 1. خدا ازت نگذره پس فطرت حروم زاده .حیف او ناموس های ایرانی که دست این کثیف ها دادی .از نیروی انتظامی و سران دولت انتظار میره تا این چنین آدمهایی رو که نمیشه بهشون حیوان رو هم لقب داد به شکل فجیعی سنگسار کنن اونم با فجیع ترین وضع موجود خدا جای حق نشستی اینا کی هستند خدا

 2. فائزه سادات

  ننویسید “این مرد” بنویسید “این نامرد ” !

 3. یه بنده خدا

  خدا لعنتشون کنه الهی که دخترای مردم و بدبخت کردن ایشالا بمیرن دوست بیچاره ی منم این نامسلمانا بردن الهی بمیرن خدا به زمین گرم بزنشون

  • نه ! به هیچ وجه اعدام و سنگسار و زندان نباید بشه ! چون اصلن عادلانه نیست و نمیتونه ح باشه ! اینو فقط باید بهش تجاوز بشه اونم هر روز اینجوری شاید یکم دستش بیاد چه بلایی سر اون بیچاره ها آورده ! کثافت خرومزاده

 4. این نباید اعدام شه . باید همون بلا هارو سرش بیارن و هر روز آرزوی مرگ کنه هم این الکس هم همه ی هم دستاش

 5. اره موافقم باتجاوز اونم با شیشه نوشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *