فیلم کامل رابطه عاشقانه شهید آوینی و غزاله علیزاده از زبان پسرش

فیلم کامل رابطه عاشقانه شهید آوینی و غزاله علیزاده از زبان پسرش

فرزند شهید مرتضی آوینی در مستند آقا مرتضی درباره رابطه پدرش با غزاله علیزاده نویسنده سرشناس صحبت‌هایی کرد که با حواشی همراه شده است.

پسر شهید آوینی می‌گوید که پدرش قبل از انقلاب (که نامش کامران آوینی بوده) با غزاله علیزاده رابطه عاشقانه داشتند اما به هم نرسیدند.

فیلم رابطه عاشقانه شهید آوینی و غزاله علیزاده

غزاله علیزاده نویسنده سرشناس ایرانی بوده که در سال ۱۳۷۵ خودکشی کرد این نویسنده در جنگل‌های رامسر خود را به یک درخت حلق آویز کرده و دار زد او دو بار سابقه خودکشی ناموفق داشت علت خودکشی غزاله علیزاده بیماری سرطان اعلام شد که پزشکان او را جواب کرده بودند.

حالا در مستند آقا مرتضی فرزند شهید آوینی می‌گوید که مدت کوتاهی پدرش با غزاله علیزاده رابطه عاشقانه داشته است.

فیلم کامل رابطه عاشقانه شهید آوینی و غزاله علیزاده از زبان پسرش

شهید مرتضی آوینی  کیست

شهید مرتضی آوینی قبل از انقلاب نام اصلیش کامران بود که بعد از انقلاب آن را تغییر داد مرتضی آوینی از فیلمسازان حرفه‌ای کشورمان بوده که در ۲۰ فروردین ۱۳۷۲ در منطقه فکه واقع در بیابان‌های شمال غربی خوزستان در حال فیلمبرداری مستندی به نام شهری در آسمان به همراه محمد سعید یزدان پرست وارد منطقه مین گذاری شده و متاسفانه جان خود را از دست دادند.

اعتراض همسر هشید اوینی به مستند آقا مرتضی

مریم امینی در یادداشتی نوشت: تجربه‌ تماشای بخشی از مستند «آقا مرتضی» به یکی از هولناک‌ترین تجربیات زندگی‌ام تبدیل شد. تحمل دیدن کل برنامه را نداشتم. در تکه‌هایی که دیدم، کاریکاتوری از دوران جوانی شهید آوینی ارائه شده که شاید برای دختر دبیرستانی‌های چند دهه پیش جذاب باشد، مملو از روایت‌های جعلی و مبتذل مخصوص رسانه‌های زرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی غزاله علیزاده نویسنده و همسرش کیست +علت خودکشی 

بدون اطلاع و نظارت خانواده، مستند زندگی‌نامه‌ای ساخته‌اند به نام «آقا مرتضی». در جای‌جای فیلم‌شان از تصویر و کلام بنده و دیگر اعضای خانواده که به برنامه‌ها و فیلم‌های دیگری تعلق دارد، استفاده کرده‌اند. حتی حریم شخصی‌ترین لحظات زندگی‌ام در بهشت زهرا را نگه نمی‌دارند و در تلویزیون نمایشش می‌دهند. از نظرشان، نمایش «بی‌سانسور» زندگی شهید آوینی، یعنی ساختن یک کاریکاتور بی‌وجود عاشق‌پیشه‌ سیگاری مثلا روشنفکر که هزاران‌هزار نمونه‌اش در همه جا پیدا می‌شود. تصویری مشابه زنان بدکاره‌ فیلمفارسی که قرار است با وقوع انقلاب آب توبه سرشان بریزند تا پاک شوند. هرچه بدکاره‌تر جذاب‌تر، توبه‌اش مقبول‌تر و فروش فیلم بیشتر.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *