فیلم / برخورد شوت رونالدو به سر فیلمبردار به بیمارستان کشید

فیلم / برخورد شوت رونالدو به سر فیلمبردار به بیمارستان کشید

فیلم / برخورد شوت رونالدو به سر فیلمبردار به بیمارستان کشید

مسابقه تیم های النصر و الرائد در لیگ عربستان برگزار شد که النصر موفق شد قبل از بازی با پرسپولیس با نتیجه 3 بر 1 پیروز شود.

در یکی از صحنه های بازی ضربه ایستگاهی کریستیانو رونالدو از کنار دروازه عبور کرد و به سر فیلمردار پشت دروازه اصابت کرد که باری چند ثانیه ای او را گیج کرد.

فیلم برخورد شوت رونالدو به سر فیلمبردار

گفته میشود که این فیلمبردار بعد از مسابقه به بیمارستان منتقل شده است تا تحت معاینه و درمان قرار بگیرد.

لازم به ذکر است النصر در بازی بعدی خود در لیگ برتر عربستان در روز شنبه به مصاف الراید  رفت. فاتحان فعلی جام قهرمانان عرب در این دیدار حساس به بردهای 4 بازی خود مقابل الرائد ادامه دادند.

کریستیانو رونالدو کاپیتان النصر با ۶ گل در حال حاضر بهترین گلزن لیگ است. النصر در حال حاضر با 9 امتیاز پس از 5 بازی در رده ششم جدول قرار دارد. برعکس، الرائد پس از 5 بازی تنها با 4 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

الرائد خود را در موقعیتی چالش برانگیز در لیگ حرفه ای عربستان قرار داده است و رکوردی دلسردکننده در 10 بازی خانگی اخیر خود در لیگ برتر بدون برد داشته است. عملکرد اخیر آنها باعث شده است که آنها به سه تساوی رضایت دهند و 8 باخت را متحمل شوند. این مبارزات در خانه، الرائد را ناامید برای یک چرخش و مصمم به کسب یک برد حیاتی کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *