آخرین خبر از شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش

آخرین خبر از شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش +تصاویر

شکنجه سه کودک ماهشهری و آخرین خبر از کودک آزاری با چکش در ماهشهر و وضعیت سلامتی کودکان بعد از شکنجه را در خبرهای داغ ایران را در مجله شبونه بخوانید.

شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش

شکنجه سه کودک ماهشهری خبر ساز شده و باعث شده تا احساسات مردم برانگیخته شده و از این عمل حیوانی عصبانی بشوند. حوادث دلخراش

شکنجه کودکان ماهشهری با چکش توسط نامادری

طی خبرهای منتشر شده سه کودک ماهشهری توسط والدین و نامادری خود مورد شکنجه قرار گرفته و با انواع وسایل از جمله چکش مورد ضرب و شتم و آزار جسمی و روحی قرار گرفتند.

آخرین خبر از شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش

توضیحات رییس اوژانس درباره شکنجه سه کودک ماهشهری

رضا جعفری (رییس اورژانس اجتماعی کشور)، در رابطه با آزار سه کودک توسط والدین در شهرک طالقانی شهرستان ماهشهر گفت: در تاریخ ۲ اردیبهشت ۹۷ طی تماس تلفنی مددکار بیمارستان شهرستان بندر ماهشهر، با خط تلفن ۱۲۳ در خصوص یک مورد کودک آزاری و ضرب و شتم بلافاصله تیم سیار اورژانس اجتماعی شهرستان ماهشهر جهت بررسی وضعیت کودکان آسیب دیده به بیمارستان اعزام شد.

وی همچنین افزود: بنا به اظهارات عموی بچه‌ها، این کودکان که فاطمه ۱۲ ساله،‌ام البنین ۸ ساله، علی اکبر ۵ ساله می باشند ، توسط پدر و نامادری مورد آزار و اذیت قرار گرفته و با چکش به جان آنها افتاده و در حیاط مشتی منزل زندانی کرده و علاوه بر شکنجه جسمی و روحی ، حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نشده و آنها گرسنه نگه داشته و حق تحصیل را نیز از آنها گرفته اند.

دستگیری پدر کودکان ماهشهری

رییس اورژانس اجتماعی کشور تاکید کرد که بنا بر گزارش حاصله، پدر کودکان دستگیر و با دستور قضایی در بازداشت بسر می برد.

سرپرستی کودکان توسط عمو

آخرین گزارشات حاکی از این است : در حال حاضر عموی کودکان با حکم دادستانی شهرستان سرپرستی کودکان را برعهده گرفته و بچه ها در منزل عموی خود زندگی می کنند.

مددکاران بهزیستی ضمن در این امر کمک کرده و انجام مداخلات تخصصی، از لحظه اطلاع رسانی تاکنون با دادستانی و خانواده ارتباط داشته و مشاوره‌های لازم توسط مشاوران بهزیستی صورت می‌گیرد.

دستگیری نامادری سنگدل در ماهشهر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماهشهر از دستگیری دومین متهم پرونده کودک آزاری در ماهشهر خبرداد و گفت: این پرونده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته و حکم قطعی به زودی اعلام می شود.

وی درباره جزئیات بازداشت نامادری گفت: این کودک آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزئیات و درستی و نادرستی جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد که متاسفانه این سه کودک در اتاقی محبوس و زندانی شده و مورد شکنجه واقع شده بودند و خبر تایید شده است.

وی گفت: انگیزه و قصد خاطیان از انجام چنین جرمی هنوز نامشخص است و علت حادثه در دست بررسی است.

در چند روز گذشته خبری ازکودک آزاری منتشر شد که  سه کودک یک خانواده در منزل مسکونی خود در شهرک طالقانی از توابع ماهشهر محبوس شده و توسط والدینشان مورد ازار و اذیت و ضرب و جرح قرار گرفته اند.

تجمع مردم در ماهشهر برای محاکمه کودک آزاران

مردم بندر ماهشهر در اعتراض به کودک‌آزاری دو کودک توسط نامادریشان که هفته پیش در شهرک طالقانی صورت گرفته بود امروز مقابل دادگستری شهرستان بندرماهشهر تجمع کردند.

ماجرای آخرین خبر از شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش

یکی از معترضان در اظهار می‌کند که پدر این کودک با چه جراتی به همسر خود اجازه می‌دهد که دو فرزند عزیز خود را در مقابل چشمانش عذاب دهند. ما از قوه قضائیه و دادستان خواهشمندیم که این دو متهم به خصوص پدر این دو کودک را به اشد مجازات محاکمه کنند، همچنین از دولت و بهزیستی خواهشمندیم که سرپرستی این دو کودک را تقبل کنند و بی‌محبتی پدر و نامادری این دو کودک را جبران کنند.

دایی این دو کودک نیز می‌گوید: نامادری این دو کودک هیچ سابقه بیماری روانی نداشته و آزار این دو کودک از این نامادری بعید بوده است. این دو کودک به چه جرمی باید این‌گونه عذاب ببینند و چرا پدر این دو کودک راضی به شکنچه این دو کودک شده است

واکنش مهناز افشار به این کودک آزاری

مهناز افشار سفیر حمایت از کودکان بی سرپرست گفت:

بد نیست عزیزان نماینده دنبال گشتن دختر خوشگلا در مجلس یه لایحه ای و یا قانونی برای حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تصویب کنند.

آخرین خبر از شکنجه سه کودک ماهشهری با چکش

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *