شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست آیا؟ +عکس

آیا شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست؟ این سوالیست که هواداران استقلال از هم میپرسند.

آیا شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست؟

شیخ دیاباته بازیکن اهل مالی که در تیم استقلال درخشش خیره‌کننده‌ای داشت و به عنوان گلزن ترین بازیکن خارجی در استقلال شناخته می شد حالا از این تیم می خواهد جدا شود.

شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست؟

گویا باشگاه استقلال نتوانسته مبلغ قراردادی که مد نظر دیاباته است را پرداخت کنند و این بازیکن تصمیم گرفته که از این تیم جدا شود از سوی دیگر مسئولان پرسپولیس بعد از شنیدن این خبر به سرعت با دیاباته تماس گرفته و به او پیشنهاد دادند که به سرخپوشان پایتخت پیوندد .

این بازیکن اهل مالی نیز پاسخ منفی نداده است و حالا هواداران استقلال نگران این هستند که بازیکن گلزن خود را از دست بدهند و به تیم رقیب شان به پیوندد .

پرسپولیس و استقلال که در چند سال اخیر به جای بازیکن سازی و استفاده از بازیکنان جوان تیم امید خود به سراغ خرید بازیکن رفته اند سعی دارند با استفاده از بازیکنان خارجی خط حمله خود را تقویت کنند پرسپولیس ۳ گزینه خارجی خود را خریداری کرده و حالا به دنبال چهارمین سهمیه بازیکن خارجی خود می باشد

پرسپولیس تهران برای فصل آینده به شدت به دنبال قهرمانی بوده و با توجه به خرید هایی که کرده است نشان داده یکی از مهمترین مدعیان جام قهرمانی فصل بعد لیگ برتر می باشد.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.