طرح نور چیست و طرح حجاب و عفاف تا کی ادامه دارد

طرح نور چیست و طرح حجاب و عفاف تا کی ادامه دارد

طرح نور چیست

طرح نور یکی از طرح‌های پلیس برای جلوگیری از بی‌حجابی میباشد و برخورد با عوامل و افراد ‌حجاب و بدحجاب در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی کشور اطلاعیه‌ای که داده است اعلام کرد این طرح از ۲۵ فروردین آغاز شده و برای صیانت از بانوان این مرز و بوم طرح نور اجرا شده است تا کسانی که به عفت عمومی بی‌توجهی می‌کنند هدایت شوند.

فرماندهی انتظامی کشور همچنین گفته که در حال حاضر وضعیت عفاف و حجاب در خیابان‌ها نسبت به سال‌های گذشته بهبود پیدا کرده است و انشالله در روزهای آینده نیز بهتر خواهد شد .

طرح حجاب و عفاف تا کی ادامه دارد

فرماندهی انتظامی می‌گوید که فه‌ای که بر عهده پلیس به عنوان مجری قانون واگذار شده است به خوبی انجام خواهد شد که در کنار دیگر ماموریت‌های امنیتی و انتظامی ادامه‌دار خواهد بود و شیطنت‌های رسانه‌های بیگانه و جوسازی که علیه پلیس اخلاقی نجام می‌دهند به هیچ عنوان مخل فعالیت ما نخواهد شد هرچند که پلیس خالی از خطا و اشتباه نبوده و حتماً اشتباهاتی هم در حین انجام عملیات صورت گرفته است که با ماموران برخورد شده است.

فضای فعلی و راهبردِ فراجا در شرایط کنونی حفظِ نظم و انضباطِ اجتماعی در قالبی ایجابی و تذکره ای است و صرفاً با هنجارشکنانی که به حریم و حُرمت شهروند ایرانی تعدی می‌کنند برخورد قانونی توام با دقت و حساسیت خواهد نمود.»

پلیس با تقدیر و سپاس از ماموران وظیفه شناس پلیس که با سعه صدر و خویشتنداری توام با اقتدار ‌، در اجرای این ماموریت مهم تلاش می‌کنند ، از ملتِ فهیم و عزیز ایران بابت اینکه همواره و پیوسته برای ارتقای امنیت روانی و اجتماعی جامعه با پلیس همگام و همراه هستند، قدردانی کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *