عاقبت پخش آهنگ مبتذل دافی در مدرسه دخترانه کیمیا کرمان

عاقبت پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه کرمان و رقص دانش آموزان

ویدیو کلیپ جنجالی در فضای مجازی منتشر شده مربوط به مدرسه ابتدایی دخترانه به نام کیمیای دانش در کرمان میباشد که در روز اول مهر آهنگ دافی که یکی از آهنگ‌های مبتذل است در مدرسه پخش می‌شود و دانش آموزان با این آهنگ مبتذل همخوانی کرده و به رقص و پایکوبی می‌پردازند.

این ویدیو در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است و کاربران معتقد هستند چرا مسئولان این مدرسه باید یک آهنگ مبتذل با محتوای مستهجن را در مدرسه پخش کنند.

کلیپ پخش آهنگ مبتذل دافی در مدرسه دخترانه کیمیای دانش کرمان

با اینکه روی آهنگ‌های انقلابی از جمله سلام فرمانده سرمایه‌گذاری بسیار زیادی صورت گرفته تا جایگزین چنین آهنگ‌های مبتذلی در مدارس شود اما باز هم شاهد چنین اتفاقاتی در مدارس هستیم.

همچنین ببینید:

کتک زدن دانش آموز توسط خبرنگار صداوسیما بوکان

عاقبت پخش آهنگ مبتذل دافی در مدرسه دخترانه

حالا خبر رسیدی که پروانه این مدرسه باطل شده و مدیر ناظم مدرسه از آموزش و پرورش اخراج شده‌اند دو سال پیش آهنگی از ساسی مانکن در مدارس کشور پخش می‌شد که بازتاب گسترده‌ای به همراه داشت.

عاقبت پخش آهنگ مبتذل دافی در مدرسه دخترانه کیمیا کرمان

متاسفانه مشخص نیست که مسئولان برخی از مدارس با چه نیتی اقدام به پخش چنین آهنگ های مبتذلی در مدارس میکنند! آهنگ هایی که حتی نوجوانان در جمع خانواده نیز آنها را پخش نمیکنند اما مدیر یک مدرسه با پخش ان برای دانش اموزان ابتدایی و خردسال موافقت میکند.

حواشی

رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار داشت: به دنبال اجرای برنامه سخیف و غیر قابل قبول در یکی از مدارس شهر کرمان مدیر مدرسه لغو ابلاغ و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.

وی با بیان اینکه سایر اقدامات قانونی در ارتباط با این مدرسه نیز انجام خواهد شد، گفت: متاسفانه در آغاز سال تحصیلی جدید یکی از مدارس شهر کرمان مراسم جشن بازگشایی مدرسه را به شکل غیر متعارف اجرا کرده که بعد از مشخص شدن صحت موضوع دستور به لغو ابلاغ مدیر مدرسه و معرفی آن به هیئت تخلفات اداری داده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: بر اساس تاکیدات وزیر آموزش و پرورش هیچ نوع هنجارشکنی و رفتارهای غیرتربیتی خارج از شئونات اسلامی در آموزش و پرورش جایگاهی ندارد و مردم ولایتمدار کرمان نیز به هیچ وجه مدیران هنجارشکن را نمی‌بخشند.

یک نظر

 1. چند قسمت از اون شعر رو میگذاشتید تا بدونیم برای بچه ها دقیقا چی پخش کردن..سرچ کردم این بخشی از این آهنگه:
  اینا بم میگن الکلیم
  ولی میزنم واسه سنگ کلیم
  روش میگیرم یه چند پوکیم
  چوقیدم یه گل ناب …
  زیر سن قانونیم دافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *