عباس بوعذار (بوعزار) کیست؟ ماجرای علی دایی و عباس بوعزار

عباس بوعذار (بوعزار) کیست؟ ماجرای علی دایی و عباس بوعزار همراه بیوگرافی و سوابق بازی را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مدتیست در شبکه های اجتماعی مصاحبه ای قدیمی از علی دایی دست به دست میشود که دستمایه طنز کاربران شبکه های اجتماعی شده است و بسیاری از کابران کنجکاو شده اند که بدانند شخصی که علی دایی درباره آن رف میند چه کسی است؟

عباس بوعذار کیست؟ ماجرای علی دایی و عباس بوعزار

مصاحبه علی دایی درباره عباس بوعزار مربوط به سال 1395 بوده که در حاشیه بازی فولاد خوزستان و سایپا بوده که عل دایی درباهر این بازیککن صحبت میکند.

عباس بوعزار کیست؟

عباس بوعذار یکی از بازیکنان خوزستانی فوتبال ایران است او متولد ۱۷ تیر ۱۳۷۱ ‏(۲۸ سال) در اهواز میباشد و سالهای زیادیست در لیگ برتر کشورمان بازی میکند.

پست تخصصی او هافبک بوده و در سالهای اخیر عملکر خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

این بازیکن در تیم‌های مختلفی ازجمله استقلال اهواز و نفت تهران و استقلال خوزستان بازی کرده‌است. او هم اکنون بازیکن نفت مسجدسلیمان است.

آقای عباس بوعزار در باره خودش میگوید

عباس بوعذار کیست؟ ماجرای علی دایی و عباس بوعزار

در یک خانواده فوتباليست به دنیا امده است و پدر از فوتبالیست های قدیمی محلی خوزستان بوده است.

پدرم مشوقم در فوتبال بود. او و مادرم از من حمايت كردند تا در فوتبال رشد كنم.

برادرانم هر سه درس مي خوانند و مثل من به دنبال ورزش حرفه اي نرفتند.

مي خواهم مدرك كارشناسي تربيت بدني ام را بگيرم.

فعلا مجردم و مي خواهم روي فوتبال تمركز كنم.

پدرم عرب زبان است و مادر از لرهاي خوزستان مي باشد. تمام اجدادم پدري ام سيه چرده هستند و مي گويند چهره شان به خاطر كار كردن متمادي زير آفتاب سوزان خوزستان بوده است”.

عباس بوعذار نفر دوم انتخابات شد!

در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بسیاری از مردم به او رای داده بودند و نام عباس بوعذار در آرای باطله دیده می شد که در نوع خود جالب بود عباس بوعذار یکی از فوتبالیستهای لیگ برتر کشورمان بوده که با مصاحبه علی دایی درباره او به شهرت رسید

گفتنیست آذری جهرمی که همیشه خود را از طرفداران پرسپولیس می داند و مشکلی بابت علنی کردن این قضیه ندارد، در پاسخ به سوال یکی از شهروندان که از او پرسیده بود در انتخابات به چه کسی رای می‌دهی نوشت: «عباس بوعذار»

این اظهار نظر وزیر ارتباطات نشان می دهد که او هم مثل همه فوتبالدوستان ویدیوی معروف علی دایی را دیده و کلی از آن لذت برده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. از اینکه اسمت نه ح داره نه میم داره چه حسی داری؟
    البته ناراحت نباش چون یه دونه ر داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *