بیوگرافی سردار عبدالرضا شهلایی کیست و الان کجاست +عکس

بیوگرافی سردار عبدالرضا شهلایی کیست و الان کجاست +عکس

سردار عبدالرضا شهلایی کیست و الان کجاست

سردار شهلایی یکی از سرداران سپاه قدس بوده که سعی شده ناشناس بماند و هیچ اطلاعاتی از او منتشر نشود به هر حال امریکایی ها معتقدند ایشان متولد ۱۳۳۷ در کرمانشاه است آمریکا و اسرائیل برای شناسایی وی جایزه های چندین میلیون دلاری اعلام کرده اند! برخی ها معتقدند او از زمان تصرف صنعا به دست شبه‌نظامیان حوثی در ابتدای سال ۲۰۱۵ مسئول پرونده یمن در نیروی قدس سپاه پاسداران بوده است اما برخی دیگر میگویند که او در سوریه فعالیت میکند.

بیوگرافی

درباره بیوگرافی  سردار شهلایی فقط گفته میشود که معون سپاه قدس است و در سال ۱۳۳۷ میباشد و اهل کرمانشاه است و کارش تامین سلاح های نظامی به سپاه قدس است.

به گفته آمریکا او یکی از فرماندهان سپاه  است که کاخ سفید برای به دست اوردن اطلاعات از وی خود را به آب و آتش میزند.

روز گذشته رسانه های فارسی زبان وابسته به آمریکا با انتشار خبری مبنی بر اینکه آمریکا اعلام کرده هرکسی اطلاعاتی درباره سرتیپ پاسدار عبدالرضا شهلایی ارائه بدهد جایزه چند میلیون دلاری دریافت خواهد کرد.

عکسی که امریکا مدعی است او سرتیپ عبدالرضا شهلایی است

بیوگرافی سردار عبدالرضا شهلایی او کیست؟ سردار عبدالرضا شهلايي

برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در اینباره در روز پنجم دسامبر گفته است که آمریکا برای به دست اوردن اطلاعاتی درباره این فرمانده سپاه جایزه قابل توجهی خواهد داد.

حیران ماندن آمریکا از سپاه پاسداران

گویا آمریکا از سپاه پاسداران به شدت ترسیده و برای مقابله با این نیروی مردمی به فکر هزینه های هنگفت افتاده است .

آمریکا که همیشه نشان داده در مقابل نیروی سپاه پاسداران حرفی برای گفتن ندارد و نمیتواند به هیچ عنوان در بین این نیرو نفوذ کند به ناچار دست به هزینه های هنگفت زده تا با وعده جایزه بتواند اطلاعاتی را از فرماندهان سپاه پاسداران به دست آورد.

جایزه 15 میلیون دلاری امریکا

جایزه تعیین شده 15 میلیون دلار است که در قبال اطلاعات درباره این فرمانده (به ادعای آمریکاییها) تعیین گردیده است

عکسی که امریکا مدعی است او سرتیپ عبدالرضا شهلایی است

عبدالرضا شهلایی کیست؟ بیوگرافی سرتیپ عبدالرضا شهلايي

اتهامات آمریکا علیه سرتیپ عبدالرضا شهلایی

آمریکا مدعی شده که عبدالرضا شهلایی یکی از فرماندهان نیروی قدس است که در یمن فعالیت میکند و نیروهای یمنی را برای مقابله با سعودیها اموزش میدهد.

به گفته کارمند وزارت خارجه آمریکا، مقامات ایالات متحده سعی می کنند اطلاعاتی در باره او بدست آورند و با کمک آن«عملیات سپاه پاسداران» را نافرجام بگذارند.

آمریکا که بازهم بر طبل اتهام زنی بدون سند و مدرک درباره نیروهای سپاه پاسداران میکوبد اینبار هم سپاه را متهم به خرابکاری کرده است اما این خرابکاری گویا نقش بر آب کردن توطئه های امریکایی بوده است.

پیشتر سایت اینترنتی وزارت امور خارجه آمریکا در یک آگهی، پاداش چند میلیون دلاری برای دریافت اطلاعاتی که به متلاشی کردن چرخه مالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر شود، وعده داده بود.

گفتنی است که پیش از این دولت آمریکا سپاه پاسداران را در لیست «سازمان تروریستی خارجی» قرار داده بود. در پاسخ شورای عالی امنیت ملی ایران نیز ستاد فرماندهی نیروهای آمریکایی مستقر در خاورمیانه و شرق آفریقا موسوم به «سنتکام» و نیز کلیه نیروهای وابسته به آن را تروریستی اعلام کرد.

تصمیم به ترور عبدالرضا شهلایی

واشنگتن پست نوشت که ارتش آمریکا در روز ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه ایران، تصمیم داشت یکی دیگر از فرماندهان سپاه قدس را در یمن ترور کند

ز این روزنامه می نویسد، به گقته چهار تن از مقامات آمریکایی، حمله به عبدالرضا شهلایی، مسئول امور دارایی سپاه قدس ایران منجر به کشته شدن وی نشد.

در گفته منبع این خبر؛ اگر این عملیات به صورت موفق آمیز صورت می گرفت، در همان شب اعلام می شد. این منبع خاطر نشان کرد که ارتش آمریکا ممکن است در آینده همچنان برای ترور عبدالرضا شهلایی تلاش کند.

واشنگتن پست می نویسد که عملیات ناموفق علیه عبدالرضا شهلایی می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که آمریکا اقدامات گسترده ای علیه فرماندهان سپاه ایران انجام می دهد و بعید به نظر می رسد که هدف آنها تنها سردار سلیمانی بوده است.

چند منبع مطلع به اطلاع واشنگتن پست گفته‌اند که حمله به عبدالرضا شهلایی، مسئول امور دارایی سپاه قدس ایران منجر به شهید شدن وی نشد.

🔹برخی از این منابع مدعی شده‌اند که ارتش آمریکا ممکن است در آینده همچنان برای ترور عبدالرضا شهلایی تلاش کند./ایسنا

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. مکتب حاج قاسم قابل ترور کردن نیست،تا وقتی دستی در عالم برای کمک به مظلوم وجود دارد حاج قاسم و یارانش زنده اند.

  2. به خدا قسم که حاج قاسم سلیمانی یک مکتب و نهضت بزرگ اسلامی است هزاران هزار مثل خودش را تربیت کرده و این منبع و نهضت تمام شدنی نیست.یا زهرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *