علت اضافه وزن نیکلاس سوله مشخص شد + عکس

علت اضافه وزن نیکلاس سوله مشخص شد + عکس

علت اضافه وزن نیکلاس سوله

نیکلاس سوله بازیکن تیم فوتبال دورتمند آلمان بوده که تصاویر جدید او نشان میدهد این بازیکن 28 ساله اضافه وزن شدید دارد و سوژه رسانه های آلمانی قرار گرفته است که آیا چرا او در این سن اضافه وزن دارد در حالی در سطح اول فوتبال المان و اروپا بازی میکند.

به گزارش مجله شبونه | برخی از رسانه ها مدعی هستند او به دلیل حضور در کلوب های شبانه و خوش گذرانی ها دچار اضافه وزن شده است یکی از کاربران آلمانی تصاویری از نیکلاس سوله منتشر کرده که در حال کشیدن سیگار و خوردن مشروبات الکلی است البته نیکلاس سوله مدعی است این تصاویر با هوش مصنوعی تولید شده و واقعی نیستند.

علت اضافه وزن نیکلاس سوله مشخص شد + عکس

برخی از هواداران دورتمند میگویند نیکلاس سوله  دیگر تمایلی به ادامه فوتبال ندارد و رژیم های غذایی و سبک زندگی حرفه ای را دنبال نمیکند او مدام مشروبات الکلی مصرف میکند و در رستوران ها و کلوب های شبانه به سر میبرد.

سوله از کریسمس با وزنی مشابه این روزها به تمرین بازگشت و هیکل او در هفته‌های اخیر نشان می‌دهد که بار دیگر رژیم غذایی‌اش را رعایت نمی‌کند. از این رو، از خرید یک ستاره، او به یک مهره تعویضی تبدیل شده است: این فصل او 31 بازی انجام داده که 11 بازی به عنوان بازیکن تعویضی بوده است. از چهار بازی اخیر لیگ قهرمانان اروپا او فقط یک بازی انجام داد: 23 دقیقه آخر در بازی برگشت نیمه نهایی مقابل پاری سن ژرمن.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *