علت خداحافظی سودابه حسنی دخت مجری شبکه خبر صداوسیما

علت خداحافظی سودابه حسنی دخت مجری شبکه خبر صداوسیما

سودابه حسنی دخت مجری شبکه خبر صدا و سیما و تلویزیون در ویدیویی که از خود به اشتراک گذاشت مدعی شد که بعد از دو دهه فعالیت در صداوسیما که خاطرات بسیار زیادی از انجا دارد با این سازمان خداحافظی کرده است علت و دلیل خداحافظی این خانم مجری و گوینده خوش صدا بازنشستگی میباشد رسانه های کشورمان بازنشستگی را علت اصلی قطع همکاری اش با صداوسیما اعلام کردند او به همراه خواهرش سوسن حسنی دخت در صداوسیما و شبکه خبر فعالیت میکردند.

علت خداحافظی سودابه حسنی دخت چیست؟

دلیل قطع همکاری و خداحافظی این مجری بازنشستگی میباشد. بعد از اعلام خداحافظی خانم حسنی دخت از تلویزیون شایعات زیادی درباره علت قطع همکاری او با صداوسیما مطرح شد و برخی از شایعات بر این بود که خانی حسنی دخت اخراج شده است!

علت خداحافظی سودابه حسنی دخت مجری شبکه خبر صداوسیما

در یک سال اخیر تعداد زیادی از مجریان صدا و سیما یا کنار گذاشته شده اند و یا استعفا داده اند که حالا خانم سودابه حسنی دخت به جمع این مجریان اضافه شده است.

بدون شک از مهمترین و مشهورترین چهره های شبکه خبر آقای داوود عابدی بوده که سال گذشته تصمیم گرفت از صدا و سیما کناره گیری کند! در حالی که همسرش همچنان در این سازمان فعالیت زیادی دارد.

همچنین ببینید:

فیلم / خداحافظی داوود عابدی خبرنگار

خانم حسنی دخت در اینستاگرامش با اشتراک گذاشتن ویدیویی گفت:

پایان نخستین ماه پاییز ، شروع فصل جدیدی از زندگی من . این پست و پست بعدی ، بیان کننده روزهای پایانی کار حرفه ای من در صدا و سیما ست . به امید روزهای شیرین تر .

بیوگرافی سودابه حسنی دخت

سودابه حسنی دخت از مجریان خوش صدای صدا و سیما بوده که تقریبا 50 سال سن دارد و 20 سال در صدا و سیما فعالیت داشته است و بیشتر به عنوان مجری شبکه خبر شناخته میشود.

خواهرش سوسن حسنی دخت نیز در شبکه خبر و صداوسیما مجری است این دو خواهر از مجریان بی حاشی صداوسیما هستند و تا به حال ندیده ایم که در فضای مجازی خبرساز شوند.

به نظر میرسد خانم سودابه حسنی دختر نزدیک به 55 سالگی بوده و بازنشسته شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *