علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافیو  جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی

متاسفانه امروز خبر رسید که آقای امیر عباس محسنی بازیگر سرشناس کشورمان به دلیل سکته مغزی دار فانی را وداع فته است خبری ناراحت کننده که اهالی هنر را داغ دار نمود

او از بازیگران با سابقه تئاتر بوده که سالها در این عرصه حضور فعال داشته است و کارهای بسیار مهمی را در کارنامه خود دارد.

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی و عکس های امیر عباس محسنی بازیگر سینما و تلویزیون

سوابق

اما حضور حرفه ای او در سینما برای بازی در فیلم پوپ و مش ماشالله بود که در سال 387 در این فیلم بازی کرد و در کنار بازیگران شناخته شده ای همچون فرهاد آئیش ، امین حیایی ،مهناز افشار، بهاره رهنما و مریم امیرجلالی  به ایفای نقش پرداخت. (موضوع داستان این فیلم درباره پوپک (مهناز افشار) بوده که به‌تازگی از خارج برگشته است. خاله‌اش احترام‌السادات (مریم امیرجلالی)، که به خاطر بیماری در بیمارستان بستری می‌شود، وی را به مباشرش، مش ماشاالله (فرهاد آئیش) که فردی خشک است می‌سپار)

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی

محسنی در این فیلم نقش خواستگار پوپک را بازی کرد.

او همچنین در سال ۱۳۹۲ درفیلم «سایه مادر» ساخته بابک رضوی  به ایفای نقش پردخت و در سال ۱۳۹۳ فعالیت بیشتری را انجام داد و در عرصه سینما و تلویزیون حضور پر رنگ داشت در این سال در مجموعه «آسمان من» ساخته محمدرضا آهنج حضور یافت و در کنار بازیگرانی نظیر سودابه بیضایی، الهام چرخنده، ویدا جوان و حمیدرضا عطایی به ایفای نقش پرداخت.

درست زمانی که این بازیگر شروع به طی پله‌های موفقیت در زندگی حرفه ای کرده بود، متوجه شد که بیمار است و سال‌ها با این بیماری جنگید.

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی

آثار امیر عباس محسنی

این بازیگر در فیلم سینمایی «پوپک و مش ماشاالله»، فیلم‌های ویدئویی «در سایه مادر»، «من خودمم»، «شهر در امن و امان است»، «ورود به جزیره»، تله فیلم‌های «گروگان»، «سایه بر خورشید» و سریال‌هایی چون «پنجره»، «آسمان من» و «روبیک» ایفای نقش کرده بود.

علت درگذشت

امیرعباس محسنی؛ بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته، ۲۸ مرداد ماه بر اثر سکته مغزی درگذشت.

علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی علت درگذشت و فوت امیر عباس محسنی بازیگر بیماری او چه بود؟ +بیوگرافی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.