علت هو کردن پروفسور سمیعی در کنسرت ابی چه بود؟ +فیلم

علت هو کردن پروفسور سمیعی در کنسرت ابی

پروفسور سمیعی که یکی از افتخارات ایران و جهان و از اساتید بزرگ جراحی مغز چند روز پیش در کنسرت یکی از خواننده‌های لس آنجلسی به نام ابی حضور یافت و این خواننده از او دعوت کرد که بر روی استیج برود اما به محض ورود او به استیج تماشاگران اقدام به هو کشیدن و توهین و فحاشی به این پزشک بزرگ ایرانی کردند.

این اقدام تماشاگران سالن با واکنش‌های منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شده است برخی از کاربران مدعی هستند باید احترام مشاهیر و اساتید بزرگ ایران را دانست و نباید به آنها بی‌احترامی کرد

بی‌احترامی شرکت کنندگان در سالن به حدی بود که پروفسور سمیعی سعی کرد توضیحاتی بدهد اما سر و صدای سالن اجازه کار را به او نمی‌داد و همچنین میکروفون او قطع شد.

مجید سمیعی متولد 29 خرداد 1316 در شهر تهران پزشک و جراح مغز و اعصاب ایرانی است. رشته های زیست شناسی و پزشکی را در دانشگاه یوهانس گوتنبرگ شهر ماینتس به پایان رسانید و سپس دوره تخصص جراحی مغز و اعصاب را زیر نظر کورت شورمن شروع کرد و در سال 1349 به اخذ درجه تخصص در این رشته نایل آمد و جایزه ویژه وزارت علوم ایران قبل انقلاب را برای برترین دانشجوی مقیم اروپا را از آن خود کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *