علت پلمپ شدن کافه علیرضا بیرانوند مشخص شد

علت پلمپ شدن کافه علیرضا بیرانوند مشخص شد

علت پلمپ شدن کافه علیرضا بیرانوند مشخص شد

کافه رستوران علیرضا بیرانوند که پی وان (P1) نام دارد در 19 اردیبهشت 1403 پلمب شد اینستاگرام این کافه در استوری تصویر اعلامیه قوه قضایی را نشان میداد که در آن نوشته بود این کافه به علت رعایت نکردن قوانین کشور پلمب شده است که به نظر میرسد به علت عدم رعایت حجاب مشتریان و برگزاری بازی مافیا به صورت غیرشرعی پلمب شده است.

علت پلمپ شدن کافه علیرضا بیرانوند مشخص شد

کافه رستوران پی وان علیرضا بیرانوند در منطقه هروی مجاور پاسداران تهران یکی از امن‌ترین مناطق تهران قرار دارد در منطقه هروی تهران مراکز رفاهی و خرید زیادی وجود دارد که علیرضا بیرانوند سعی کرده در مراکز خرید کافه رستورانش را راه اندازی کند تا مردم برای استراحت بعد از خرید به کافه او بیایند.

یک نماینده مجلس گفت: هر جایی که مقررات نقض شود، حال آن تشکیلات برای هر فرد یا نهادی باشد، باید محکوم و به شدت با آن برخورد کرد و با جا‌هایی که به نوعی وصل به افراد بانفوذ و ارگانی است، در این‌جور مواقع، باید شدیدتر برخورد شود.

شنیده و دیده شده است که برخی کسب و کار‌ها به واسطه حضور افراد بی‌حجاب در محل کارشان، با پلمب مغازه و مجموعه‌شان روبرو شدند. به قدری این موضوع فراگیر شد که چندی پیش، کل مجموعه تجاری اپال، پلمب و خبر‌هایی به گوش رسید که برخی قسمت‌های مجموعه بزرگ تجاری ایران مال هم، دچار تعطیلی شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *