فیلم کامل علیرضا غلامی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

فیلم کامل علیرضا غلامی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

علیرضا غلامی در برنامه زندگی پس از زندگی 16 فروردین 1402 قسمت 14 فصا چهارم حضور پیدا کرد و از تجربه مرگ خود صحبت کرد.

فیلم کامل علیرضا غلامی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

بیوگرافی علیرضا غلامی

در بیوگرافی علیرضا غلامی آمده است او در زمینه پخش مواد غذایی فعالیت میکند و میگوید 5 سال پیش مشکلات مالی بسیار زیادی برایش به وجود امده بود و باعث شده بود از نظر روحی شرایط بسیار بدی داشته باشد و از این بابت با خداوند قهر کرده بود و حتی به همسرش میگفت که حق نداری نمازی و یا دعا بخوانی.

او ساعت 10:30 شب به یکباره روی زمین افتاده و جانش را از دست داده است و میگوید همان لحظه من خودم را در یک بیابان دیدم با همان لباس های خانگی و به صورت چندبعدی همه جارا میدیدم و  برزخ را تجربه کرده است که در این باره در برنامه زندگی پس از زندگی توضیح داد.

فیلم کامل علیرضا غلامی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی

دانلود با کیفیت اصلی

پخش انلاین از تلوبیون

زندگی پس از زندگی پر بیننده شده است

فیلم کامل علیرضا غلامی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

نیمی از ماه رمضان گذشته و صدرنشینیِ «زندگی پس از زندگی» در نوعِ‌خودش جالب توجه است. آمارِ حدود دو میلیون و ۲۹ هزار بیننده این امیدواری را به وجود می‌آورد که برنامه‌سازِ با سوژه و ایده می‌تواند حتی به مراتب از سریالِ تلویزیونی بیشتر مخاطب جذب کند. اتفاقی که برای برنامه مرگ‌آگاهی شبکه چهار سیما افتاده و این برنامه از میانِ ۱۶ میلیون کاربرِ تلوبیون این جایگاه را به دست آورده و با فاصله زیاد نسبت به برنامه‌های افطاری تلویزیون و بالاتر از چند سریال و رقیبِ پربیننده‌های رمضانی قرار گرفته است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل رسول نجفیان در زندگی پس از زندگی

فیلم کامل/ مسعود نبی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی

فیلم کامل زینب حیدریان تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی

برنامه‌ای که به سومین فصل رسیده؛ عباس موزون اجرا و تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد و در این مجموعه به گفت‌وگو با افرادی می‌پردازد که تجربه‌هایی نزدیک به مرگ داشته‌اند. «زندگی پس از زندگی» به اعتبار محتوای آنکه در همین چند فصل به یک برند تبدیل شده است از ابتدای ماه رمضان پربیننده‌ترین برنامه افطار تلویزیون با اختلافی میلیونی بوده است.

«زندگی پس از زندگی» در فضایی فعالیت می‌کند که کماکان بسیاری از برنامه‌سازان و سریال‌سازان دنبال سری‌دوزی و کمتر به دنبال ایده‌های نو می‌روند. البته امسال در میانِ چند برنامه رمضانی توجه به سوژه و ایده‌پردازی دیده می‌شود اما رویِ‌هم رفته کارِ خارق‌العاده‌ای از آب درنیامده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *