علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی کیست +عکس

علی باغزری همسر دوم آناهیتا همتی میباشد که در تیرماه 1402 با او ازدواج کرد اناهیتا همتی با انتشار تصاویری از مراسم عقد خود خبر ازدواجش با آقای علی باغ زری را رسما اعلام و تایید کرد به نظر میرسد که اختلاف سنی انها زیاد باشد اناهیتا همتی سالها پیش و در اویل دوران بازیگری اش با یک مرد اهل فیلیپین ازدواج کرده بود که این مرد به دلیل بیماری فوت کرد و آناهیتا همتی تا تیرماه 1402 ازدواج نکرد.

بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی کیست +عکس

علی باغ زری کیست

علی باغ زری متولد دهه ۴۰ همسر جدید آناهیتا همتی دکترای روانشناسی دارد و شغل وی مشاور خانواده می باشد. او متولد دهه ۱۳۴۰ در تهران است که در تیر ماه ۱۴۰۲ با آناهیتا همتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

بیوگرافی

دکتر علی باغ زری مشاور خانواده متولد دهه ۱۳۴۰ در تهران است که در تیر ماه ۱۴۰۲ با آناهیتا همتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ازدواج کرد. او نیز با انتشار تصویری در اینستاگرامش از ازدواج خود با آناهیتا همتی خبر داد.

روز گذشته تصاویری از مراسم ازدواج آناهیتا همتی بازیگر معروف سینما و تلویزیون منتشر شد .

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

خانم بازیگر هم با انتشار پستی خبر ازدواجش را تایید کرد .همسر دوم آناهیتا همتی ( علی باغ زری ) کیست ؟ عکس های شخصی علی باغ زری همسر دوم آناهیتا همتی در زیر ببینید….

علی باغ زری به عنوان مشاور خانواده فعالیت می کند  ودارای مدرک تحصیسلی دکترای روانشناسی است. او در مرکز روانشناسی مهر در تهران مشغول فعالیت است.

سوابق

علی باغزری به عنوان مشاور خانواده فعالیت می کند. وی در ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۲ با انتشار تصویر و پست عاشقانه در اینستاگرامش از ازدواج خود با آناهیتا همتی خبر داد و نوشت: وقتی که من ما شدیم.

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

علی باغ‌ زری همسر آناهیتا همتی

عکس و اینستاگرام علی باغ‌ زری همسر آناهیتا همتی بازیگر کشورمان را در زیر می کنید

آناهیتا همتی هفتم تیرماه سال جاری ازدواج کرده است.

ماجرای ازدواج و آشنایی

لازم به ذکر است که آناهیتا همتی ۷ تیر ماه ۱۴۰۲ در سن ۵۰ سالگی با علی باغ زری ازدواج کرد

آناهیتا همتی زاده ی اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

اناهیتا همتی با بازی در خانه به دوش و تیکه کلام چی بپوشم معروف شد و در سال های اخیر فعالیت چندانی در زمینه ی بازیگری نداشته است

تا امروز بیشتر طرفداران این بازیگر گمان می کردند که آناهیتا همتی اصلا ازدواج نکرده است اما او در شهریور سال گذشته برای نخستین بار از ماجرای ازدواجش با مردی فیلیپنی گفت.

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

او در صفحه ی اینستاگرامش عکس هایی قدیمی از خود در کنار همسر فیلیپینی سابقش منتشر کرد و از درگذشت او خبر داد که در سال ۲۰۲۱ در سن ۴۸ سالگی از دنیا رفت. به گفته ی آناهیتا همتی، ۳ سال در کنار الکساندر از سال ۸۳ تا سال ۸۶ زندگی کردند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی ستاره دختر معین و همسرش و ازدواج و تصاویر و عکس

همتی در این پست اینستاگرامی از دوران زندگی اش با الکساندر به عنوان «نقطه طلایی» زندگی خود یاد کرده بود و در صفحه شخصی خود نوشت: سه سالی که ضربان قلبمون کنار هم تپید، لذتبخشترین و درخشانترین دوران زندگیم بود، اگر “مرگ” مارو از هم جدا نمیکرد قرار بود دوران بازنشستگیمون رو بازم با هم سپری کنیم. “عاشقی” توام با صداقت، مهربانی و دست و دلبازی بارزترین ویژگی ات بود و من بیشترین یادگیری مهارت های زندگی رو مدیونتم، بسیار قدردان و سپاسگزارت بودم، هستم و خواهم بود تا نفس میکشم.

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی +عکس

آناهیتا همتی با بازی در سریال طنز «خانه به دوش» ساخته ی رضا عطاران به شهرت رسید. اغلب نقش های او کمدی هستند یا ته مایه کمدی دارند و بیشتر به عنوان یک بازیگر طنز شناخته می شود.

آناهیتا همتی طی سال های فعالیت خود در عرصه ی بازیگری در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده که از معروف ترین آن ها می توان به سریال های تلویزیونی هتل، ترش و شیرین و باغ سرهنگ و فیلم سینمایی چند می گیری گریه کنی اشاره کرد.

شاید بهترین و ماندگارترین حضورش در تلویویون مربوط به بازی مجموعه تلویزیونی کلانتر (محسن شامحمدی) و بخصوص خانه به دوش (رضا عطاران) باشد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *