علی صالحی دادستان تهران کیست؟ + بیوگرافی و عکس

علی صالحی دادستان تهران کیست + بیوگرافی و عکس جدید

علی صالحی دادستان تهران کیست؟ + بیوگرافی

در بیوگرافی علی صالحی آمده است ایشان اهل شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد میباشد و قبلا دادستان شره مسیری بوده است او همچنین چندین سال رئیس دادگستری شهرستان اقلید بوده است از دیگر سوابق ایشان میتوان به ریاست حفاظت اطلاعات دادگستری استان فارس و دادستان شیراز اشاره کرد.

آقای صالحی در سال 1398 نیز رئیس دادگستری استان هرمزگان بود.

علی صالحی دادستان تهران کیست؟ + بیوگرافی و عکس

علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پی ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری به دلیل کاریکاتور منتشره در این روزنامه دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسئول این روزنامه را صادر کرد.

وی افزود همچنین در پی اعمال و رفتار خارج از عرف و ارزش‌های اسلامی چند بازیگر سینما طی روز‌های گذشته تعدادی از این چهره‌ها به دادسرا احضار شدند.

این گزارش حاکی است طی هفته‌های گذشته کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام احضار شدند و طی روز‌های اخیر هم افسانه بایگان و فاطمه معتمد آریا و رضا کیانیان احضار شدند.

لی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب استان تهران در چهارمین جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با موضوع آلودگی هوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: یکی از موضوعاتی که در حوزه حقوق عامه پیگیری می‌کنیم بحث هوای پاک است، با حضور مسئولان مربوطه در دادسرای تهران چهارمین جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با موضوع آلودگی هوا مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: حسب اظهارات مسئولان مربوطه یکی از مسائلی که باعث آلایندگی جدی در شهر تهران می‌شود بحث خودروها و وسایل نقلیه فرسوده است. طبق گزارش مدیر کل محیط زیست استان تهران ۶۱ درصد از آلایندگی هوا در تهران ناشی از خودروهای متحرک اعم از سواری، اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و مینی بوس‌ها و وانت‌ها است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *