عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی

عکس جدید عکس جدید میترا رفیع بازیگر و تصاویر جنجالی میترا رفیع بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفته است.

عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی

عکس جدید میترا رفیع بازیگر

میترا رفیع از بازیگران سرشناس کشورمان می باشداو در جدیدترین فعالیت هنری خود در سریال گیلدخت بازی کرده و قبل از آن با سریال بی همگان موفق شد شهرت زیادی به دست آورد.

میترا رفیع در روزهای اخیر موفق شده به شدت مورد توجه مردم و مخاطبان تلویزیون قرار بگیرد که بدون شک دلیل آن پخش دو سریال پربیننده از تلویزیون بوده که میترا رفیع به عنوان بازیگر نقش اول حضور دارد.

عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی

خانم میترا رفیعی متولد ۱۳۷۳ بوده و دارای فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران است او در سریال بی همگان نقش الناز را برعهده داشت و در سریال گیلدخت نقش گلنار را بر عهده دارد.

او نشان داده از بازیگران با استعداد تلویزیونی است .

او تجربه کارگردانی را نیز دارد و چند نمایش نامه را نوشته است اما حضورش در سریال بی همگان باعث شهرت و دیده شدن بازی او در بین کارگردان های سینما و تلویزیون شد در کنار بازیگران شناخته شده همچون مهدی سلطانی ایفای نقش پرداخت.

عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی

میترا رفیع در 6 سالگی به تشویق خانواده برای فعالیت های هنری خود وارد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد و از همانجا در عرصه ی هنر و بازیگری پرورش یافت.

رفیع با حضور در کلاس های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سال 1379 یعنی 6 سالگی بازیگری را آغاز کرد اما به صورت حرفه ای در سال 1387 با بازی در نمایش «نقطه چین‌های متّصل به تو» به کارگردانی امیرحسین شفیعی توانست در سی‌ و‌ هفتمین جشنواره تئاتر فجر حضور داشته باشد و جایزه بهترین بازیگری زن را نیز از آن خود کند و اما اولین فعالیت او در سینما نیز به سال 1396 برمی گردد که با بازی در فیلم کلمبوس و همبازی شدن با فرهاد اصلانی، هانیه توسلی و مجید صالحی توانست خود را به سینما معرفی کند، اما شهرت او از سریال از سرنوشت آغاز شد و نقش مه لقا اینک نیز در سریال بی همگان با ایفای نقش الناز نام خود را بر زبانها انداخت.

عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد +تصاویر جنجالی

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *