عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدی

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدی به همراه تصاویر مخصوص نیمه شعبان را در ادامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته یا مهدی

اعیاد شعبانیه از مهمترین ایم ماه های قمری بوده که در بین شیعیان از اهمیت زیادی برخوردار است و همیشه مورد توجه قرار گرفته است

همچنین ببینید:

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان

مردم ایران نیز که ارادت بسیار زیادی به امامان معصوم دارند با شروع ماه شعبان اقدام به پخش کردن شیرینی  شربت کرده و به جشن و شادی میپردازند.

عکس نوشته یا مهدی ادرکنی ولادت امام زمان مبارک

یکی از مهمترین روزهایی که در بینن مردم ایران وجود دارد روزهای شعبان است که در آن تولد امام حسین و امام سجاد و حضرت عباس وجود دارد و به همین مناسبتها با شروع این ماه جشن و شادی میکنند .

عکس نوشته تولد حضرت مهدی

نیمه شعبان پروفایل ولادت امام زمان بوده که مردم ارادت بسیار زیادی به ایشان دارند این حضرت که فرزند امام حسن عسکری بوده و به شرایط بسیار سختی زندگی کرده است.

عکس نوشته و عکس پروفایل یا مهدی ادرکنی

مادرش نرجس به عنوان کنیز به خانه امام حسن عسکری آمده و با یکدیگر ازدواج کرده اند چرا که حاکم زمان سخت ترین تحریم ها را برای ایشان در نظر گرفته بود و اجازه نمیداد که ازدواج کند.

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان

اما با این وجود ازدواج مخفیانه ای بین امام حسن عسکری و نرجس صورت گرفت و حاصل آن حضرت مهدی (عج) بوده است.

به خاطر شرایط بسیار سختی که وجود داشت هیچکاه این حضرت نتوانست به صورت علنی با یاران خود ارتباط برقرار کند و در نهایت به صورت مخفیانه با یارانش صحبت میکرد.

عکس نوشته و عکس پروفایل يا مهدي ادرکني

ایشان در دورانی که به دنیا آمد مخفیانه زندگی میکرد که به آن غیبت صغری میگویند و در نهایت بعد از امامت به غیبت کبری رفته و تا به حال هنوزم که هنوزه مسلمانان جهان چشم به ظهور ایشان دارند.

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته میلاد حضرت مهدی

روایت هایی وجود دارد که ایشان بعد از ظهور چندین سال به سراسر جهان حکومت میکند و سیاهی و ظلم را در سراسر جهان نابود خواهد کرد و مردم تا زمانی که او حاکم است در صلح و امنیت و رفاه کامل به سر خواهند برد.

با فرار رسیدن این عید بزرگ مجله شبونه تصاویری ویژه را به مناسبت نیمه شعبان اماده کرده است که میتوانید از آنها برای پروفاییل خود استفاده کنید.

عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدیمیلاد حضرت مهدي بر همه مبارک عکس نوشته یامهدی و عکس پروفایل ولادت حضرت مهدياللهم عجل الولیک الفرج عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدیاللهم عجل الولیک الفرج عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدیاللهم عجل الولیک الفرج عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدیمیلاد نور مبارک عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدی عکس پروفایل  یا صاحب الزمان عکس نوشتهعکس نوشته یا مهدی ادرکنی عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدیعکس نوشته یا صاحب الزمان عکس پروفایل ولادت و تولد امام زمان +عکس نوشته تولد حضرت مهدی

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *