فیلم کامل عینک آفتابی پژمان جمشیدی سوژه فردوسی پور شد

فیلم کامل عینک آفتابی پژمان جمشیدی سوژه فردوسی پور در فوتبال 360 شد

پژمان جمشیدی مهمان برنامه فوتبال 360 با اجرای عادل فردوسی پور بود که شوخی های جالبی با هم کردند فردوسی پور با سوژه کردن عینک آفتابی پژمان جمشیدی در دهه هفتاد حسابی به تیپ دهه شصتی پژمان جمشیدی خندید.

فیلم کامل عینک آفتابی پژمان جمشیدی سوژه فردوسی پور شد

در برنامه فوتبال 360 عادل فردوسی پور در این قسمت پژمان جمشیدی دعوت شده بود که با عادل فردوسی پور گپ و گفت صمیمانه ای داشت در بخشی از صحبت هایشان فردوسی پور ویدیویی از مصاحبه پژمان جمشیدی در دهه هفتاد را پخش کرد که عینک آفتابی او سوژه شد.

پژمان جمشیدی به شوخی گفت من همیشه پشت گذشته ام را داشته است و حمایت کردم جز این مصاحبه و تیم تیپ و قیافه که آن را قبول ندارم.

عینک آفتابی پژمان جمشیدی سوژه فردوسی پور

فردوسی پور در قسمت جدید 260 درجه به سراغ پژمان جمشیدی فوتبالیست ملی پوش سابق و بازیگر کنونی سینما رفته است که مصاحبه آنها جالب بود.

با گذشت بیش از 3 سال از تعطیلی برنامه 90، با دستور علی فروغی مدیر جوان شبکه سه در تاریخ اسفند سال 97، حال عادل فردوسی پور پس از فعالیت در پشت صحنه برنامه فوتبال 120 در شبکه ورزش، با فوتبال 360 از طریق فضای مجازی، باز مگشته است.

همچنین ببینید

فیلم کامل مصاحبه مهاجرت رتبه های برتر کنکور 1402 [ غم انگیز]

مادر آیسان اسلامی کیست فوت و درگذشت در تنهایی +عکس

جشن طلاق بریتنی اسپیرز و سام اصغری جنجال شد +عکس

پژمان جمشیدی قبل از اینکه وادر عرصه بازیگری شود ، فوتبالیست بوده است . طرفداران دهه شصت و هفتاد پرسپولیس او را به خوبی می شناسند . به گفته ی خودش از کودکی عاشق توپ بوده ، در رشته های ورزشی دیگری چون سنگ نوردی هم فعالیت زیادی داشته اما در نهایت از طریق مدرسه سر از فوتبال درآورده است. بیوگرافی پژمان جمشیدی: زندگینامه و حواشی پژمان جمشیدی از ابتدا تا کنون

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *