غلامرضا نوری قزلجه کیست و الان کجاست +بیوگرافی و عکس

غلامرضا نوری قزلجه کیست و الان کجاست +بیوگرافی و عکس

غلامرضا نوری قزلجه کیست و الان کجاست

غلامرضا نوری قزلجه نمایندهٔ مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ بستان‌آباد در استان آذربایجان شرقی میباشد او در اسفند 1402 و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس موفق شد اکثریت آرارا به دست اورد.

او دارای فوق لیسانس مهندسی کشاورزی دانشجوی دکترای سیاست و توسعه کشاورزی میباشد.

غلامرضا نوری قزلجه کیست و الان کجاست +بیوگرافی و عکس

سوابق

نمایندهٔ دوره‌های نهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس

غلامرضا نوری قزلجه در گفت وگو با عصر ایران ضمن بیان این مطلب افزود: شاید یکی از علت های این مشارکت کم این باشد که مردم چهره های مدنظرشان را در بین نامزدها پیدا نکردند و از نظر سلیقه سیاسی این تنوع در عین تکثر کاندیدا ها در حوزه های مختلف برای کرسی های مختلف نبود.

نوری بیان کرد، شرایط اقتصادی جامعه و وضعیت معیشت مردم نیز در بحث مشارکت تاثیر گذار بود. این مجلس و دولت وعده های زیادی برای حل مشکلات مردم دادند که نه تنها اتفاقی نیفتاد بلکه وضعیت بدتر هم شد و این هم یکی دیگر از دلایل است، چراکه مردم از عملکرد دولت و مجلس نارضایتی دارند.

منتخب مردم بستان آباد در مجلس دوازدهم تاکید کرد: امیدواریم از این تجربه ها برای انتخابات های بعدی استفاده شود و بتوانیم درصد بیشتری از مردم را در سرنوشت شان دخالت دهیم. این درصد مشارکت حاوی این آسیب است که پشتیبانی از نظام را ضعیف نشان می دهد. انتخابات شاخص اصلی است که مردم چه مقدار پای کار هستند و‌ باید تلاش شود که این مشکل برطرف شود. نباید عادت به این نرخ مشارکت کنیم چراکه نرخ مشارکت ۴۰درصدی برای مجلس اصلا رضایت بخش و‌ مطلوب نیست.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *