بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

فریدون در سریال دربندون کیست

سامان دارابی بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون میباشد او متولد ۱۳۶۱ در تهران بوده و دارای لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی است و در سریال های «گسل»، «خانه امن» و «کرگدن» بازی کرده است.

سامان دارابی بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

سامان دارابی بازیگر و کارگردان متولد 1361 در تهران می باشد.

وی لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، دانشکده هنر و معماری دریافت کرده است.

سامان دارابی سالهاست که به عنوان بازیگر و کارگردان در تئاتر حضور دارد و با بازیگران شاخصی در این حوزه همکار بوده است.

عکس های سامان دارابی بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون

سوابق

اولین حضور سامان دارابی در تلویزیون به فیلم زیر بازارچه به کارگردانی محمد عمرانی برمی گردد که در سال ۸۰ از تلویزیون پخش شد. وی پس از آن در سریالهای متعددی به ایفای نقش پرداخت که از این میان مشهورترین شان معمای شاه و تبریز در مه بود.

سامان دارابی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1394 در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال گسل، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سامان دارابی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون امیر‌یل ارجمند، محمدعلی نجفی، سید حسام نواب‌صفوی و ثریا قاسمی را تجربه کرد.

بازیگر نقش فریدون در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

سامان دارابی در سریال دربندون

سریال “دربندون” به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سجاد نصرالهی‌نسب و امیرمهدی پوروزیری از خرداد 1403 تلویزیون پخش شد و یکی از مهمترین اثار سامان دارابی به شمار می اید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *