فصد پیشانی چیست + خواص و فواید و فیلم (18+)

فصد پیشانی چیست + خواص و فواید و فیلم (18+)

فصد پیشانی چیست

فصد پیشانی یک روش طب سنتی بوده که رگ پیشانی بین ابروها را سوزن زده و می‌شکافند در طب سنتی گفته شده که مواد زائد و رسوب رگ از سر خارج شده و سردرد تاری دید و گیجی برطرف می‌شود .

البته این کار ر علم پزشکی توصیه نمی‌شود و راهکارهای مناسبی جایگزین شده است اما متاسفانه برخی از افراد نابابلد اقدام به انجام این کار ی‌کنند که با عفونت همراه می‌شود.

خواص و فواید فصدپیشانی

فصد پیشانی یا برش رگ در پیشانی برای درمان سردرد و میگرن و سرگیجه و افسردگی و فشار خون بالا استفاده می‌شود درباره خواص این کار کاهش درد و التهاب و تقویت سیستم ایمنی و کاهش استرس گزارش شده است

فیلم وحشتناک فصد پیشانی در کاشان

در این روش متخصص طب سنتی قسمت رگ پیشانی بین ابروها را می‌شکافد تا مواد زائد و رسوب موجود در این قسمت را خارج کند تا سردرد فرد درمان شود. البته این کار باید توسط متخصص طب سنتی انجام شود که نوع مزاج و بیماری شخص را تشخیص دهد. چون پزشک متخصص طب سنتی به خوبی می‌داند که فصد چیست و آیا راهکار مناسبی برای درمان سردرد فرد است یا از راهکارها و درمان‌های دیگری استفاده کند.

عوارض مترونیدازول برای عفونت واژن و سایر و نحوه مصرف

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *